Προς το περιεχόμενο

shoot again


frank d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο μου αρέσει η Ελληνική προφορά... Και δεν το λέω ειρωνικά!! Απίστευτο κομμάτι παιδιά... Νομίζω ότι θα ήθελα λίγο πιο δυνατά πλήκτρα για να είναι πιο 80s αισθητική αλλά είναι καθαρά το δικό μου γούστο χωρίς να μειώνει στο ελάχιστο την πολύ θετική γνώμη μου για το κομμάτι!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΩΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ

 

Δεν κάθομαι στις λεπτομέρειες.

Είμαι τόσο sucker για τα keyboards από πίσω .........

Πόσο μ' αρέσει να ακούω καινούριες ολοκληρωμένες προτάσεις από μπάντες στο φόρουμ.

Ωραίο κομμάτι.

Μπράβο ρε παίδες.

 

 

ευχαριστουμε πολυ! κ εμεις χαιρομαστε να ακουμε ολοκληρωμενες προτασεις

κ να μην μενουμε απλα σε ενα αυτοσχεδιασμο... πως αλλιως θα ακουσουμε καινουργια

πραγματα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μα πόσο λείπει από την ελληνική μουσική σκηνή αυτός ο ήχος;;;Μπράβο ρε παιδιά..Και γ@μ@ τα κομμάτια!...Περιττό να το πώ αλλά...συνεχίστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Me likey!

 

Απλά δεν είμαι υπέρ της ιδέας του 'παλιού' ακούσματος. Φυσικά το πατάω κι εγώ πολλές φορές (ειδικά αφού παίζω κλασσική μουσική! LOL).

 

Ωραίος ήχος, ωραίο δέσιμο, καλά όλα! (μου αρέσει η φωνή ειδικά! Στο 'νανανανανα' θέλει γυναικία φωνητικά, btw).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχουμε και λέμε τα

Shoot again
Jocker's grin

μου αρέσουν γιατί είναι πιο old-school ήχος με μοντέρνες πινελιές

άνετα θα τα έβαζα στην playlist μου.

Το

consious life

με ψιλοκούρασε στο youtube που τα άκουσα  :-\, καλά να μου πείς ότι σιγά την ηχογράφηση οπότε δικαιολογείται...

Το

you

έχει ωραία στοιχεία, θα ήθελα να το ακούσω studio version νομίζω ότι είναι πιασάρικο.(Στην αρχή σκέφτομαι, πλάκα θα έχει να παίξουν διασκευή το You από

Ten Sharp

!)

Αλλά τώρα που το ξανακούω για φορά το

Shoot again

εντάξει όντως μου αρέσει!

Ωραίοι. Η δική μου συμβουλή είναι να γράφετε χαρούμενα rockάκια που όπως φαίνεται το έχετε και όχι να προσπαθήσετε να μοιάσετε τους Red Hot Chilly Peppers.

 

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο και απο εμένα, ωραίος ήχος, χωρίς περιτά-κουραστικά-ατέλειωτα-γρήγορα σόλα, με καλό δέσιμο και ωραία φωνητικά

keep on doing it

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου