Προς το περιεχόμενο

Επειδη ερχονται ΠΟΛΥ δυσκολοι καιροι..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που θα συνεβαινε 1000% αν εμεναν κανα 3μηνο ακομα στην εξουσια ;)

 

βασικα εμειναν κανα 9μηνο αλλα οχι στην εξουσια καθοτι αυτη δεν υπηρχε. οπως ειπα και στην αρχη καλο ειναι να το δεις ολοκληρο για να παρεις απαντησεις και φυσικα να συγκρινει ς πληροφοριες απο αλλες πηγες καθοτι το noiz δεν ειναι για τετοιες συζητησεις.... ;)

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 970
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

βασικα εμειναν κανα 9μηνο αλλα οχι στην εξουσια καθοτι αυτη δεν υπηρχε. οπως ειπα και στην αρχη καλο ειναι να το δεις ολοκληρο για να παρεις απαντησεις και φυσικα να συγκρινει ς πληροφοριες απο αλλες πηγες καθοτι το noiz δεν ειναι για τετοιες συζητησεις.... ;)

 

το ξερω (εχω κανει και το σχετικο...προσκυνημα στη Μπαρτσελονα),απλα ολα αυτα ειναι to good to be true & καποια στιγμη.... καταντανε στην εξουσια ,ειναι η φυση του ανθρωπου τετοια.... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στιχάκια βλέπω και ως στιχοπλόκος της συμφοράς και της οργής δεν μπορώ ν' αντισταθώ ... συγχωρήστε μου το θάρρος  ;D

 

Μου κόπηκε η έμπνευση

πέσανε τα φτερά μου

σαν μπούκαρε το ΔΝΤ

στα οικονομικά μου

 

Παράτησα και μπλουζ και τζαζ

και λέω εν μέσω θέρους

μπάσκιν ν' αρχίσω με λαϊκά

εις την Αριστοτέλους

 

Κακούργα, άθλια κι άδικη

καταραμένη κρίση

εβύθισες τους μουσικούς

μέσα στη μαύρη θλίψη ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τους βάζεις ιδέες  ;D γιατί τον τελευταίο καιρό ακούγονται απίστευτες σκέψεις περί των φορολογικών... 

 

πριν κάνα μήνα στα δύο κύρια hifi-forum κάποιος πουλούσε ένα ζευγάρι ηχεία 19.000Ε

 

ο λόγος ήταν πως θα πήγαινε σε ανώτερης τάξης μοντέλο

 

κατέβηκε μέχρι τη σκοτωμένη τιμή των 17.500Ε (ή 17.800Ε, δεν θυμάμαι ακριβώς) και μετά απηύδησε και απέσυρε την αγγελία

 

δε γνωρίζω αν ο ΓΑΠ διαβάζει τέτοια φόρουμ ή επικεντρώνεται στα ποδηλατικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω (εχω κανει και το σχετικο...προσκυνημα στη Μπαρτσελονα),απλα ολα αυτα ειναι to good to be true & καποια στιγμη.... καταντανε στην εξουσια ,ειναι η φυση του ανθρωπου τετοια.... ;)

 

τεσπα αφου το εχεις ψαξει και καταληξει δεκτον...ετσι κι αλλιως ειναι λαθος ο χωρος για τετοια συζητηση....

 

για την ιστορια προφανως διαφωνω..... 8)

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φραγκα δεν θα χει ο λαος

ηδη το φαι δεν φτανει.

για αυτο απο σημερα και εγω,

θα ακουω μονο  ΛΑΖΑΝΗ.......

 

(για να θυμηθουμε τις παλιες καλες μερες συντροφε freerock1974 ;D ;D ;D)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένο στο Νίκο.

 

Κάψανε το δάσος, ένοχος ο Τάσος,

ήπιε πικρό φαρμάκι

με τις δηλώσεις του Γιωργάκη.

 

Κάψανε το δάσος, ένοχος ο Τάσος,

δεν είχε υπολογίσει

το ΔΝΤ πως θα τον σκίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ιστορια προφανως διαφωνω..... Cool

 

Και πολυ καλα κανεις,η ζωη θα ηταν αφορητα βαρετη αν ολοι συμφωνουσαμε και σκετα...αφορητη αν συμφωνουσαμε υποχρεωτικα (οπως σε καποια καθεστωτα που μας πασαρονται ως ιδανικα απο καποιους εργατοπατερες ;))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω (εχω κανει και το σχετικο...προσκυνημα στη Μπαρτσελονα),απλα ολα αυτα ειναι to good to be true & καποια στιγμη.... καταντανε στην εξουσια ,ειναι η φυση του ανθρωπου τετοια.... ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=NZldlyeR8DU

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι για να μπορουμε να μιλησουμε για "κεφαλαιο" & "μεγαλες" επιχειρησεις...τερατα πρεπει πρωτα να... εχουμε μεγαλες επιχειρησεις &...."κεφαλαιο"

 

Αλίμονο αν συζητήσουμε για το τι επιχειρήσεις θέλουμε μετά την.. ανάπτυξή τους και όχι πριν. Έτσι συνέβει παντού. Η (πανίσχυρη) γερμανική βιομηχανία δεν βασίζεται μόνο στην επιχειρηματικότητα των Γερμανών αλλά και στην πλουσιότατη ιστορία των γερμανικών κινημάτων. Αυτή η ανάπτυξη μπορεί να χαρακτηρισθεί υγιής. Δεν καταλαβαίνω γιατί θα έπρεπε να χαίρομαι αν γινόμουν Κίνα.

Προσωπικά μου είναι αδιάφορη μια οικονομική ανάκαμψη που συνοδεύεται από κατεδάφιση όλων των αντιβάρων εξουσίας του πολιτεύματος, και τελικά από κατάλυση του ίδιου του πολιτεύματος.  

 

Επίσης οι απολύσεις, ιδιαίτερα στην Αμερική όχι μόνο έχουν ξεκινήσει αλλά,μεταξύ άλλων, στήριξαν(όπως δείχνει ο Δελαστίκ στο άρθρο που παρέθεσα) την διατήρηση και αύξηση του ποσοστού των κερδών των μεγάλων εταιριών, ΠΑΡΑ την μείωση του τζίρου τους.

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου