Προς το περιεχόμενο

Rockinger ... 1 βήμα πριν την παραγγελία...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΑΝΤΕ ΡΕΕΕ!!!

Ζήλεψα!!!! Δεν ξέρω ρε γμτ τι να κάνω...Από την άλλη, τη λυπάμαι την Fender μου...

Μάλλον θα πρέπει να μαζέψω λεφτά για μιά καινούρια!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΤΕ ΡΕΕΕ!!!

Ζήλεψα!!!! Δεν ξέρω ρε γμτ τι να κάνω...Από την άλλη' date=' τη λυπάμαι την Fender μου...

Μάλλον θα πρέπει να μαζέψω λεφτά για μιά καινούρια!!![/quote']

 

Πόσο μου την πουλάς; :D

 

Πάντως, η κιθάρα σου δεν φαίνεται για μεξικάνικη...Φαντάζομαι το ξέρεις αυτό!

 

 

Αν εξακολουθείς να θες να την ξεφορτωθείς...κάτι θα κάνουμε! :wink:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω το ξέρω... :roll: :roll:

 

Το θέμα είναι ότι ΟΛΕΣ τις φορές που πούλησα κάτι ή το αντάλλαξα με κάτι άλλο, μετά το μετάνιωσα... :(

 

Φοβάμαι μη πάθω το ίδιο.

 

Επιπλέον, η παγίδα στην οποία πάω να πέσω, είναι: να πάρω μια Rockinger strat η οποία είναι όντως ΠΟΛΥ καλή κιθάρα ή να πουλήσω ό,τι έχω και δεν έχω και να πάρω μια ακριβη (πχ Custom Shop) Fender ή οποία θα ... μου μείνει?conf40.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην παρεις custom shop fender..αλλα μια suhr... :lol: (πιστεψε με δεν εχει καμια σχεση με το custom shop της fender...)

1)Για να πάρω suhr' date=' πρέπει να πουλήσω ότι έχω και δεν έχω + αυτά που θα ήθελα να πάρω !!!:lol::lol::lol::lol:

2) Πες με κολλημένο, αλλά αυτό το headstock της suhr με χαλάει τόοοοσο πολύ που δε νομίζω να πάρω ποτέ!!

 

(αν και...από τα βιντεάκια που έστειλες έπαθα πλάκα από τον ήχο...) :!:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Για να πάρω suhr' date=' πρέπει να πουλήσω ότι έχω και δεν έχω + αυτά που θα ήθελα να πάρω !!!:lol::lol::lol::lol:

2) Πες με κολλημένο, αλλά αυτό το headstock της suhr με χαλάει τόοοοσο πολύ που δε νομίζω να πάρω ποτέ!! [/quote']

 

:lol:

1)εγω σου ειπα για suhr Μονο και μονο επειδη μιλησες για custom shop fender... :wink: 1800€ κανει η suhr strat pro! :wink:

2)σιγα ρε που θα σε πω κολλημενο... :)

γουστα ειναι αυτα!εμενα αντιθετα με τρελλαινει αυτο το headstock(ευτυχως δηλαδη γιατι αλλιως θα ειχα μεγαλο προβλημα.. :) )

 

Υ.Γ.το κουμπακι της παραθεσης μου ειναι μια χαρα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)εγω σου ειπα για suhr Μονο και μονο επειδη μιλησες για custom shop fender... :wink: 1800¤ κανει η suhr strat pro! :wink:

 

Α ναι? Νόμιζα ότι έκανε ΠΟΛΥ παραπάνω... (όχι ότι τα ε΄χω αυτά τα λεφτά' date=' αλλά λέμε...)

 

2)σιγα ρε που θα σε πω κολλημενο... :)

 

:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου