Προς το περιεχόμενο

"Noizless" DC++ Hub


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει ξανασυζητηθει αυτο που θα πω, αλλα δεν μπορουσα να βρω το θεμα (δεν εχω και ευχερια χρονου)......

 

Τι θα λεγαται τελικα να ανοιξουμε ενα Hub στο DC++ το οποιο:

1) θα ονομαζεται Noizless (= Αθόρηβος)

2) θα ειναι ανοιχτο σε ολους τους χρηστες (και εκτος νοιζ, απλα αυτοι του νοιζ να εχουμε ως ψευδωνυμα στο DC++ αυτα που εχουμε και στο νοιζ)

3) θα φτιαχθει "μεταξυ μας" χωρις να μπλεκεται νομικα το νοιζ, ουτως η αλλως νοιζλες θα λεγεται το χαμπ για να μην υπαρχει προβλημα

4) καποιος "κομπιουτερας" θα αναλαβει να ειναι αρχηγος του χαμπ για τους κανονες και τα σχετικα

 

Με σκοπο να ανταλλασουμε οτι ειδους αρχεια εχει ο καθενας..(εκτος των πορνο :lol: :lol: :lol: ζημιαρη αντουαν :lol: :lol: )

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα λεγαται τελικα να ανοιξουμε ενα Hub στο DC++ το οποιο

Βασικα οχι τι θα λεγαμε.. :D ...ολοι ΝΑΙ θα λεγαμε αλλα το θεμα ειναι τι θα πει ο....... :roll: ξερετε τωρα... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σκοπο να ανταλλασουμε οτι ειδους αρχεια εχει ο καθενας..(εκτος των πορνο :lol: :lol: :lol: ζημιαρη αντουαν :lol: :lol: )

 

 

Βασανακι μου..Goatbarber :D :D ....αν δεις τι εχω σιγουρα θα αλλαξεις γνωμη....ατακτο αγορι εσυ... :D :D :D :D

 

Just kidding guys........(και καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μονος που λειπει ειναι ενας web-μαστορας για να το στησει... :lol: :lol:

 

 

κατα τα αλλα....εχω και εγω μια σιγουρια πως ολοι θα το εχουμε μονιμα ανοιχτο :lol: :lol:

 

 

(ελα antouan......δωσε πραμααααααα :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά κορυφαίο θα ήταν.....

 

Εκτός απο όλα τα άλλα δεν θα φοβόμαστε και για ιούς γιατι πάνω-κάτω γνωριζόμαστε..... Ξέρετε εσύς κανέναν που να μπορύσε να κάνει όλα αυτά που χρειάζονται για το hub ???

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου