Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέχρι στιγμής 2 μπάντες δήλωσαν παραίτηση.

Ας μη το κάνω θέμα...

 

Συγγνώμη αλλά δεν ενημερωθήκαμε ούτε σε e-mail ούτε με άλλο τρόπο και δεν έχουμε την καθημερινή ενασχόλιση με internet surfing για να μπαίνουμε στο noiz να βλέπουμε την εξέλιξη. Και αν δεν ήταν ο Μάκης από X-Piral να με ενημερώσει οτι παίζουμε, πιθανόν να μην το μαθαίναμε και ποτέ. Ακόμη δεν παραιτηθήκαμε, αλλά ζητήσαμε αλλαγή ημερομηνίας γιατί ο κιθαρίστας μας παντρεύεται και δεν μπορεί 6 Μαϊου αλλά για 13 δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Από ό, τι κατάλαβα και οι "2 μπάντες που δήλωσαν παραίτηση" παίρνουν πόδι και δεν θα γίνει καμία αλλαγή...Βέβαια και γι'αυτό δεν ενημερωθήκαμε...

Όπως και να έχει, καλή επιτυχία στα παιδιά που θα παίξουν.

Μαριλού(Drama Queen)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και 2 ακόμη ερωτήματα:

 

1) Αν τελικά δεν μπορέσει να οργανωθεί JAM (αν και θα το ήθελα πολύ), μήπως τελικά το μισάωρο των 2 συγκροτημάτων που δε θα συμμετάσχουν να προστεθεί στο playlist των υπολοίπων ώστε να μπορέσουμε να παίξουμε κανά τραγουδάκι ακόμη?

 

2) Υπάρχει κάποιο μέλος του ΝΟΙΖ που να ασχολείται με φωτογραφία? Αν ναι καλό θα ήταν να μας βγάλει καμιά photo της προκοπής!!!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά δεν μπορέσει να οργανωθεί JAM (αν και θα το ήθελα πολύ)' date=' μήπως τελικά το μισάωρο των 2 συγκροτημάτων που δε θα συμμετάσχουν να προστεθεί στο playlist των υπολοίπων ώστε να μπορέσουμε να παίξουμε κανά τραγουδάκι ακόμη?

[/quote']

 

Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω κι εγώ! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφος παρον!

 

Leave it to me! (Αν θελει και κανεις αλλος καλο θα ειναι βεβαια)

 

Antouan το video θα το κανεις ετσι;; :D

 

Ωραία!!!! Chaostar να έρθεις και στις 6 Μαΐου έτσι???

 

 

Τον Antouan_z τον φοβάμαι ότι θα τραβάει όλο τα πιπινάκια και όχι εμάς !!! :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Antouan_z τον φοβάμαι ότι θα τραβάει όλο τα πιπινάκια και όχι εμάς !!! :lol: :lol:

 

ΧΑΧΑ θες και φωτο θες και video; Εγω θα σε βγαλω ωραιες φωτογραφιες. Ασε τον antouan να τραβηξει κανα πιπινι (ετσι για τα backstage footage :P )

 

ΥΓ. Εννοειται οτι θα ερθω στις 6. Ουτως η αλλως εγω παιζω στις 13 και θελω να δω και το χωρο λιγο εκτος απο τα παιδια που θα παιξουν

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εγω ειμαι μεσα...απλα επειδη εχουμε ξεκινησει με αλλα 2 παιδια μια προσπαθεια ανεξαρτητης ¨εταιρειας¨ παραγωγης βιντεοκλιπ,οπως καταλαβαινετε δεν μπορω μονος μου να τραβηξω μια συναυλια στην οποια αναγκαστηκα θα χρειαστουν 3 ατομα ωστε να εχω τουλαχιστον 3 διαφορετικες οπτικες γωνιες για να βοηθησει στο μονταζ και να βγει κατι πραγματικα καλο..και οχι ενας καγκουρας που θα τραβαει με μια καμερα σαν τουριστας απο την Ιαπωνια.. :D :D :D

Οποτε μιας και ο ενας μας εχει φυγει για το στρατιωτικο του....ελπιζουμε στην μεταθεση του μεσα στην επομενη βδομαδα στο ΓΕΣ...ωστε πραγματικα να βιντεοσκοπησουμε και τα 2 events...

Aν ερθω μονο εγω...το πιο σιγουρο οπως ειπε ο Λιακος ειναι να τραβαω αλλες καταστασεις!!!

 

Φυσικα αν γινει η βιντεοσκοπηση θα χρειαστω και την αδεια του yameth και του μαγαζατορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εγω ειμαι μεσα...απλα επειδη εχουμε ξεκινησει με αλλα 2 παιδια μια προσπαθεια ανεξαρτητης ¨εταιρειας¨ παραγωγης βιντεοκλιπ' date='οπως καταλαβαινετε δεν μπορω μονος μου να τραβηξω μια συναυλια στην οποια αναγκαστηκα θα χρειαστουν 3 ατομα ωστε να εχω τουλαχιστον 3 διαφορετικες οπτικες γωνιες για να βοηθησει στο μονταζ και να βγει κατι πραγματικα καλο..και οχι ενας καγκουρας που θα τραβαει με μια καμερα σαν τουριστας απο την Ιαπωνια.. :D :D :D

Οποτε μιας και ο ενας μας εχει φυγει για το στρατιωτικο του....ελπιζουμε στην μεταθεση του μεσα στην επομενη βδομαδα στο ΓΕΣ...ωστε πραγματικα να βιντεοσκοπησουμε και τα 2 events...

Aν ερθω μονο εγω...το πιο σιγουρο οπως ειπε ο Λιακος ειναι να τραβαω αλλες καταστασεις!!!

 

Φυσικα αν γινει η βιντεοσκοπηση θα χρειαστω και την αδεια του yameth και του μαγαζατορα.....[/quote']

 

Antouan αν χρεισατεις βοηθεια ξερω καποιον για να σε βοηθησει. Αλπα πες μου να το κανονισω

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Συγγνώμη αλλά δεν ενημερωθήκαμε ούτε σε e-mail ούτε με άλλο τρόπο και δεν έχουμε την καθημερινή ενασχόλιση με internet surfing για να μπαίνουμε στο noiz να βλέπουμε την εξέλιξη. Και αν δεν ήταν ο Μάκης από X-Piral να με ενημερώσει οτι παίζουμε' date=' πιθανόν να μην το μαθαίναμε και ποτέ. Ακόμη δεν παραιτηθήκαμε, αλλά ζητήσαμε αλλαγή ημερομηνίας γιατί ο κιθαρίστας μας παντρεύεται και δεν μπορεί 6 Μαϊου αλλά για 13 δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Από ό, τι κατάλαβα και οι "2 μπάντες που δήλωσαν παραίτηση" παίρνουν πόδι και δεν θα γίνει καμία αλλαγή...Βέβαια και γι'αυτό δεν ενημερωθήκαμε...

Όπως και να έχει, καλή επιτυχία στα παιδιά που θα παίξουν.

Μαριλού(Drama Queen)[/quote']

 

Το ποιός ενημερώθηκε και πως, το γνωρίζουν όλοι όσοι λαμβάνουν μέρος, καθώς και εσύ φίλη μου που μέχρι και χθες δήλωνες τηλεφωνικά ότι δεν έκανε κανείς σας αίτηση συμμετοχής...

Κάτι που θυμήθηκες αφού σε παρέπεμψα στα μηνύματα σας και ταυτόχρονα συνεννοήθηκες με τα άλλα μέλη σας.

Ας μη συνεχίσω και δεν θα'πρεπε κι εσύ νομίζω...

 

Καιρός είναι να κατηγορηθώ και για μεροληψία δηλαδή!

 

Αλλά ποιός ενδιαφέρεται για το πως θα καταλήξει η αφίσσα, (μια βδομάδα πριν) το δελτίο τύπου (που έφυγε και πήγε στον τύπο ήδη) κλπ... και άλλα οργανωτικά που προφανώς δεν σας αφορούν;

 

Υπάρχει κόσμος διαθέσιμος άμεσα για να παίξει και είναι στο περίμενε...

 

Το LiveNoiz δεν γίνεται για κερδοσκοπικούς σκοπούς.

Ούτε για να παίξουν οι "δικοί" μου...

 

Γίνεται για να γνωριστούμε, να ακουστούν και να προβληθούν προς κάθε δυνατή κατεύθυνση οι συμμετέχοντες και στο κάτω - κάτω για να περάσουμε ένα Σαββατόβραδο ωραία.

 

Ας μη πρηστεί και το συκώτι μας γι αυτό!

Γίνεται καλοπροαίρετα.

Γι αυτό είναι και τσάμπα.

Κανείς δεν πίεσε κανέναν.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου