Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 Dean Markley guitar amp

 

Απ'ότι βλέπω θα υπάρχει ένας ενισχυτής στο μαγαζί, και προφανώς... πολλοί ακόμη.

 

Αν οι κύριοι συνάδερφοι δεν έχουν αντίρρηση, λέω να μην κουβαλήσω και εγώ ενισχυτή κιθάρας, και να περιοριστεί κάπως ο πανικός...

 

Μιλάω πάντα για τις 6 του μήνα.

 

Και βέβαια αν οι...Ηπειρώτες φίλοι μας χρειάζονται κάποια διευκόλυνση, ας μη διστάσουν να ρίξουν pm και εδώ είμαστε...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

επειδη βαριεμαι να ψαχνω στα προυηγουμενα ποστ , αν γινεται elavd πες μου ποια μερα θα εισαι εσυ? θελω να δω την/τις rockinger !! θα τις φερεις ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια αν οι...Ηπειρώτες φίλοι μας χρειάζονται κάποια διευκόλυνση' date=' ας μη διστάσουν να ρίξουν pm και εδώ είμαστε...[/quote']

 

Thanks Earendil!!! Αν και τις προάλλες είχε γράψει ο JAM ότι θα φέρει τον Hot Rod Deluxe του οπότε, αν ισχύει αυτό, θα καλυφθώ από εκεί ;)

 

επειδη βαριεμαι να ψαχνω στα προυηγουμενα ποστ ' date=' αν γινεται elavd πες μου ποια μερα θα εισαι εσυ? θελω να δω την/τις rockinger !! θα τις φερεις ετσι?[/quote']

 

Στις 6 Μαΐου. Θα φέρω σίγουρα την ΝΕΑ μου Rockinger strat (αφιχθήσα ΣΗΜΕΡΑ :):):) ) και αν μπορέσω και την tele απλά για όποιον ενδιαφέρεται να τη δει ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6 Μαΐου. Θα φέρω σίγουρα την ΝΕΑ μου Rockinger strat (αφιχθήσα ΣΗΜΕΡΑ :):):) ) και αν μπορέσω και την tele απλά για όποιον ενδιαφέρεται να τη δει ;)

 

Ήρθε και δεν ανέβασες ακόμα review και φώτος???????????

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6 Μαΐου. Θα φέρω σίγουρα την ΝΕΑ μου Rockinger strat (αφιχθήσα ΣΗΜΕΡΑ :):):) ) και αν μπορέσω και την tele απλά για όποιον ενδιαφέρεται να τη δει ;)

 

Ήρθε και δεν ανέβασες ακόμα review και φώτος???????????

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

Αυτό κάνω τώρα!!!! :D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργείς Ηλία ................Αργείς χαρακτηριστικά ...................σε λίγο πρέπει να φύγω ..... Φωτό ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μέχρι στιγμής 2 μπάντες δήλωσαν παραίτηση.

Ας μη το κάνω θέμα... :x

Ευτυχώς μία από το κάθε Σ/Κ.

Οι Drama Queen αφαιρέθηκαν από το σετ της 6ης Μαίου.

'Αρα το επάρατο jam είναι στον ορίζοντα! :lol:

Δηλώσεις συμμετοχής, τραγούδια, κλπ. κλπ. και μια τάξη να βάλει κάποιος με οργανωτικό πνεύμα...

 

Επίσης, ένα μέρος της είσόδου θα διατεθεί τελικά για τα έξοδα που θα προκύψουν. (Όπως πχ. μέρος εξόδων των μουσικών από την περιφέρεια, κλπ).

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου