Προς το περιεχόμενο

''δυναμωσε μου λιγο τον μετρονομο''2nd clip by BigAlejandro


dr.peters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρηκα που διαβαζω καλα σχολια και γενικά πετυχημένες απόψεις!

 

αν απο το πρωτο κομματι εχουμε τοση διαφορα με το δευτερο να δουμε τι θα βγει στο επομενο ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Απο την πρώτη στιγμή που το άκουσα πιστυω οτι το κομματι θα ΧΑΣΕΙ αν μπουν παραπάνω όργανα.η δύναμη του κομματιού ειναι ο απλός αλλά γεμματος (για οσους εχουν ζήσει την κατάσταση ) στοίχος του

 

 

και το μετρημα στην αρχή πραγματικά έκατσε.το κανει πιο ανθρώπινο το κομματι.Δεν εχει σημασια ο τέλειος ηχος οσο το αν θα κανει τον ακροατή να το νιώσει.  και να βγάζαμε ενα τελειο τεικ  στο μπα;ζουκι ισως χάναμε στο φιλινγκ.σαν το σεξ ενα πραμα.πρωτη -δευτερη γύρα καλή αλλα στα καπάκια  χάνεις και λίγο  τη μπάλα.απλα το κάνεις  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για τουμπελέκι ή μπάσο αν θες ποτέ μπορείς να με έχεις στα υπόψιν σου...

 

ευχαριστω για την προταση!

συντομα θα σου μιλησω για το τεταρτο κομματακι, μιας και το τριτο ηδη εχει βρει τον δρομο του! :)

 

αφαιρεσε απο το μυαλο σου το ακκορντεον και βαλε ενα πιανο κλασικο στην θεση του με τις ιδιες νοτες.

δενμπορω να πω πως αυτο που ακουσα με ενθουσιασε!

βεβαια, δεν μ αρεσει καθολου το ακκορντεον στα παλια 60'ς λαικα και μπορει και αυτο να παιζει τον ρολο του!

 

Η φωνή μου θυμίζει απίστευτα την φωνή των Horcattica! :D Μήπως είναι ο ίδιος?

 

μπα, καμια σχεση!

ποιοι ειναι αυτοι, αληθεια?

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 το πρωί και ο Alejandro διαβάζει το θέμα... ΜΠΡΟΣΤΑ?? Πολύ μπροστά μιλάμε αδελφέ!!!

offtopic απλά ήθελα να το πω...

 

2 το πρωι και ο αλεχανδρο ΑΠΑΝΤΑΕΙ στο θεμα!

ακομα πιο μπροστα! :P

 

εδω δυο το πρωι και ο γιαμεθ σηκωνει το σαιτ για να μπορουμε να γραφουμε, εγω θα κολλησω? ;D ;D ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Horcattica

 

Για τη φωνή όχι δε μου αρέσει. Στο προηγούμενο κομμάτι που ήταν πιο "πειραματικό" δε με ενοχλησε τόσο ίσως. Σε αυτό εδώ που μουσικά μου φαίνεται ενδιαφέρον δε μου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη φωνή όχι δε μου αρέσει. Στο προηγούμενο κομμάτι που ήταν πιο "πειραματικό" δε με ενοχλησε τόσο ίσως. Σε αυτό εδώ που μουσικά μου φαίνεται ενδιαφέρον δε μου αρέσει.

 

ισα ισα!

εγω εχω ακριβως την αντιθετη τοποθετηση!

δηλαδη στο παλιο κομματι θα προτιμουσα μια αλλη φωνη, με πιο ''ρεμπετικο'' χαρακτηρα!

αντιθετα, εδω το κομματι, επειδη ακριβως εχει παρει εναν λαικο δρομο προτιμω πολυ περισσοτερο την φωνη του σπυρου!

 

και δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα πως το κομματι για το οποιο κουβεντιαζουμε τωρα λες πως εχει πιο μεγαλο μουσικο ενδιαφερον!

ισα ισα που ειναι πολυ πολυ απλο! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου