Προς το περιεχόμενο

Καρτα Ηχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδες...σχεδιαζω να κανω ενα ερασιτεχνικο home studio και χρειαζομαι εξοπλισμο !! Δεν εχω εμπειρια απο μικροφωνα και καρτες ηχου οποτε ζητω την βοηθεια σας ! Θα διαθεσω γυρω στα 300 ευρω και για μικροφωνο και για καρτα ηχου!Θελω να ηχογραφω ακουστικη κιθαρα, μπουζουκι  και φωτινιτικα !! Δουλευω με Cubase!εχω desktop dual-core sta 2.20Ghz 2 Gb Ram me windows 7 ! Απο μικροφωνο εχω στο νου μου το RODE NT1-A COMPLETE VOCAL RECORDING !Απο καρτες εχω αγνοια !! :( ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδες...σχεδιαζω να κανω ενα ερασιτεχνικο home studio και χρειαζομαι εξοπλισμο !! Δεν εχω εμπειρια απο μικροφωνα και καρτες ηχου οποτε ζητω την βοηθεια σας ! Θα διαθεσω γυρω στα 300 ευρω και για μικροφωνο και για καρτα ηχου!Θελω να ηχογραφω ακουστικη κιθαρα, μπουζουκι  και φωτινιτικα !! Δουλευω με Cubase!εχω desktop dual-core sta 2.20Ghz 2 Gb Ram me windows 7 ! Απο μικροφωνο εχω στο νου μου το RODE NT1-A COMPLETE VOCAL RECORDING !Απο καρτες εχω αγνοια !! :( ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου