Προς το περιεχόμενο

Δείτε το νέο μας ταινιάκι!!!!


markellos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία χαρά σας, εδώ μπορείτε να δείτε το νέο μας ταινιάκι για το 48hour film project με τίτλο "Αχ αγάπη μου":

 

 

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον Νίκο Μπούμπα - μέλος του Noiz.gr - από τη Θεσσαλονίκη, που κατέβηκε στον Πειραιά ειδικά για να μας βοηθήσει σχεδόν στα πάντα και... να τζαμάρει πάνω στο μουσικό θέμα μας (μουσικό θέμα από Νίκο Πανταζή).

 

Η μουσική δουλειά έγινε σε Cubase 5 με ηχεία Yamaha MSP7 και κάρτα LynxTwo, μικρόφωνο Rode K2 και camera Panasonic HPX171.

 

Δυστυχώς δεν προλάβαμε να παραδόσουμε ontime (καθηστερήσαμε 20 λεπτά!), πράγμα που σημάινει ότι συμμετέχουμε μόνο για τα βραβεία κοινού, που εξασφαλίζουν προβολή πριν από ταινίες διανομής... Θα χαρώ να σας δώ στο σινεμά, όπου θα γίνει και η ψηφοφορία!!!

 

Όλες οι ταινίες του φεστιβάλ θα προβληθούν στο Cine Δαναός, στις 27 και 28 Μαϊου.

Λεπτομέρειες εδώ: http://48hourproject.gr/film/?page_id=343

 

Όποιος γουστάρει και κατέβει Δαναό, μπορεί να με πάρει και προσωπικά στο 6937009613 να βρεθούμε εκεί, θα είμαστε παρέα όλα τα παιδιά που συμμετείχαμε καθώς και άλλοι φίλοι.

 

Εννοείται ότι περιμένω τα σχόλιά σας!!!

 

Μαρκέλλος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ δεν το ειδα καν το θεμα τοσες μερες ;D

 

Και μαλλον κανεις δεν το ειδε :P

 

Να πω με τη σειρα μου (μια και ειμαι το μελος του νοιζ που κατεβηκε απο τη θεσσαλονικη), οτι η εμπειρια ηταν πολυ σημαντική για μενα. Τα παιδιά απο την ομαδα ειναι μια παρέα με πολυ δημιουργικο χαβαλε αλλα και πιο πολυ σοβαρη δουλεια απο ατομα που γνωρίζουν τη δουλεια τους. Συν το οτι ολο αυτο επρεπε να γίνει σε 48 ωρες, δημιουργησαν μια ωραια περιπετεια.

 

Μακαρι να μπορω να φορτωθω σε καποια ομαδα και του χρονου (ιδανικο θα ηταν στου Μαρκέλλου παλι :) )

 

 

ΥΓ: Να επισημανω οτι ειμαι ο προποτζης στην ταινια ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου