Προς το περιεχόμενο

Sevendust shred


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα φτιαξει ενα μπακινγκ  απο ενα κομματι sevendust πριν αρκετο καιρο και συνηδητοποιησα οτι ηταν τελοιο για 'χωσιματα' ετσι δεν αφησα την ευκαιρια να περασει ετσι.

Ελπιζω να γουσταρησετε.  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κοτσαδορε αγορι μου μας δουλευεις? Ανεβαζεις προχειρο videaki κ εχεις τοσους τονους ηχο???!!!  :o :o (κι αλλους τοσους στα δαχτυλα...)

Κ παιζεις 4 λεπτα jam με παπατζιλικια κ δε σου φευγει ουτε νοτα?  >:( Μα πουθενα ομως?

 

Εννοειται πως δε μας αρεσε.. Χρωματα ειναι αυτα στο δωματιο?

 

Σοβαρα τωρα. Ρησπαικτ (καλα το'γραψα?). Αν το πηγαινε και καπου η αρμονια του μπακητρακ θα μου αρεσε ακομα περισσοτερο δεδομενου οτι εκτος απο ηχαρα, δαχτυλαρες κ τα λοιπα ακους κ υπεροχα οπως εχει φανει σε ο,τι ανεβαζεις, αλλα τοτε δε θα'τανε τοσο σρεντιλα οποτε μαμαει κι ετσι οπως ειναι...

 

PS: Επειδη απ'οτι εχω καταλαβει εισαι Αγγλια να σ'ενημερωσω πως εδω χαμο βιωνουμε  κριση οποτε ανεβαζε πιο συχνα τετοια κλιπακια να μας φτιαχνεις την ορεξη

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν συνεχίσεις να δουλεύεις και κάνεις τις σωστές επιλογές, είσαι για μεγάλα πράγματα φίλε.. Πίστεψε στον εαυτό σου, ούτε να ενθουσιάζεσαι με ότι σου λέμε, ούτε να απογοητεύεσαι με το παραμικρό, επ'ουδενί μην επαναπαύεσαι και μπορείς να πετύχεις πολλά!! Στο είχα ξαναγράψει, είσαι για μεγάλα πράγματα... ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κοτσαδορε αγορι μου μας δουλευεις? Ανεβαζεις προχειρο videaki κ εχεις τοσους τονους ηχο???!!!  :o :o (κι αλλους τοσους στα δαχτυλα...)

Κ παιζεις 4 λεπτα jam με παπατζιλικια κ δε σου φευγει ουτε νοτα?  >:( Μα πουθενα ομως?

 

Εννοειται πως δε μας αρεσε.. Χρωματα ειναι αυτα στο δωματιο?

 

Σοβαρα τωρα. Ρησπαικτ (καλα το'γραψα?). Αν το πηγαινε και καπου η αρμονια του μπακητρακ θα μου αρεσε ακομα περισσοτερο δεδομενου οτι εκτος απο ηχαρα, δαχτυλαρες κ τα λοιπα ακους κ υπεροχα οπως εχει φανει σε ο,τι ανεβαζεις, αλλα τοτε δε θα'τανε τοσο σρεντιλα οποτε μαμαει κι ετσι οπως ειναι...

 

PS: Επειδη απ'οτι εχω καταλαβει εισαι Αγγλια να σ'ενημερωσω πως εδω χαμο βιωνουμε  κριση οποτε ανεβαζε πιο συχνα τετοια κλιπακια να μας φτιαχνεις την ορεξη

 

να σαι καλα μπιλαρα,

απο σρεντιλα αλλο τιποτα , 4 λεπτα φλυαρια  ;D

οσο για την κριση μην ανησυχεις, keep on rocking , τα λεφτα πανε κιερχονται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόλυτος έλεγχος. Μπράβο. Να σου πω. Θα κάνεις κάτι με αυτό το ταλέντο σου; Θα βγάλεις κάτι; Μην το αφήσεις... Κρίμα είναι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου