Προς το περιεχόμενο

Red Baron Jam Bass


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα τωρα ενα rec να δω τι ψαρια πιανω χωρις να δω το θεμα πριν.

 

Εχει τσάφες(κουνημενα) εχει σκαψιμο κ ενισχυτη που πολλαπλασιαζει τη βρωμια κ φαινεται οτι νανε αλλα εχει καλο θεμα σε γενικες γραμμες το παιξιμο.

 

Ωραιο πραμα το χιπχοποτζαζοφανκ ρε παιδι μου.

red_baron.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ηταν η ιδεα.Πολυ τον γουσταρω τον μαρκομιλερόπουλο.Μια τετοια φαση στην ελλαδα λειπει νομιζω ε?

 

Αραγε θα εκανε κατι μια τετοια φαση?Θα αποκτουσε κοινο εδω?Περιεχει ολα τα αγαπημενα μου στοιχεια κ ολα τα γκρουβάτα.Γιατι να μην γουσταρει ο κοσμος να ακουει λαιβ τετοιου τυπου, λογικα θα γινεται κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ηταν η ιδεα.Πολυ τον γουσταρω τον μαρκομιλερόπουλο.Μια τετοια φαση στην ελλαδα λειπει νομιζω ε?

 

Αραγε θα εκανε κατι μια τετοια φαση?Θα αποκτουσε κοινο εδω?Περιεχει ολα τα αγαπημενα μου στοιχεια κ ολα τα γκρουβάτα.Γιατι να μην γουσταρει ο κοσμος να ακουει λαιβ τετοιου τυπου, λογικα θα γινεται κατι.

 

Μελέτα τα εσυ να κάθονται πάντα  καλά οι αξιες και φτιάξε μια ωραία μπάντα και θα σκίσετε  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου