Προς το περιεχόμενο

Randall RH150, randall RX120D


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με αυτούς τους ενισχυτές? τους βρίκα σε 50% εκπτωση και ψινόμουν. Αλλα σκέφτηκα μήπος είναι ελατοματικοί η κάτι και για αυτό η τιμή. Όποιος ξέρει κάτι ας μου πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε, επειδή πήρα πρόσφατα ενισχυτή και ψάχτηκα πάρα πολύ για αυτό, είχα δει και τους συγκεκριμένους.. O RX120D ήταν πάρα πάρα πολύ μέτριος, solid state, ενώ ο rh-150 αν και μου άρεσε πάρα πολύ τελικά δεν ψήθηκα γιατί ήταν τεράστιος για το σπίτι... Οκ, μονοκατοικία, αλλά πραγματικά το δωμάτιο μου δεν είναι τεράστιο και δεν έπαιζε να τον ανοίξω πάνω από το... 1?

 

Αν κατάλαβα για ποιο μαγαζί λές πάντως, μην διστάσεις και πήγαινε άκουσε τους, ίσως σου αρέσουν!

Αλήθεια για τι χώρο όμως θες τόσο πολλά watt?? Αποψη μου αν ψήνεσαι για κεφαλή να καταλήξεις σε ένα 15W λαμπάτο, και πιο πολύ θα τον ευχαριστηθείς και δεν θα είναι ένα γουρούνι που θα πρέπει να κουβαλάς σε πρόβες. Πές μας όμως για τι χρήση τον θές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα για ποιο μαγαζί λές πάντως, μην διστάσεις και πήγαινε άκουσε τους, ίσως σου αρέσουν!

Αλήθεια για τι χώρο όμως θες τόσο πολλά watt?? Αποψη μου αν ψήνεσαι για κεφαλή να καταλήξεις σε ένα 15W λαμπάτο, και πιο πολύ θα τον ευχαριστηθείς και δεν θα είναι ένα γουρούνι που θα πρέπει να κουβαλάς σε πρόβες. Πές μας όμως για τι χρήση τον θές?

 

Μιλάω για το μαγαζί Δ. που είναι στα Εξαρχεια. Το θέλω για κάποιες πρόβες σε στούντιο και σε live... (μην φανταστείς τπτ gagarin). Απλά αναλογικά με την τιμή (320 κ 250 αντιστοιχα) του μου φάνηκε παρα πολυ καλος. Το μόνο που με χαλάει είναι το σπρινγκ ριβερμπ. Είμαι καλός η κακός προκατηλιμένος σε αυτού τυ είδους τα εφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ... Και θα κουβαλάς 20 κιλά κεφάλι στο στούντιο μαζί με κιθάρα και πετάλια;

Αν για σένα είναι οκ τότε πάσο !! :P

 

Κοίταξε η τιμή τους είναι πολύ καλή, τόσο με βάση τα ελληνικά μαγαζιά, όσο και με του εξωτερικού, αλλά πραγματικά άκουσε τους πρώτα!!! Εμένα δεν με κάλυψαν, αν εσένα σε καλύπτουν και δεν έχεις θέμα με το κουβάλημα, go on!!!

 

Αν και ακόμα και σε live Μην περιμένεις να τον ανοίξεις πάνω απο το... άντε 2 !!!! Σήμερα έπαιζα με τον RH 100 στο στούντιο και δεν κατάφερα να περάσω το 1,5...  Αν είχαμε και drummer φαντάζομαι ότι θα τον άφηνα στο 1,5!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου