Προς το περιεχόμενο

Mr.tambourine man cover:Σταύρος-gkou


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Wow!!!(Αν κανεις πλακα ειμαι λιγο ψαρουκλα...).

 

Παντως τωρα που διαβαζω το αλλο θεμα με τον ερωτευμενο ακουω το listen to your heart.Τετοια τραγουδια εννοω.Προσωπικα αν και φαν του σκληρου(ξερεις το βαρας και δεν σπαει...) ηχου ακουω πολλα τετοια και ας με κραζουν.Για δοκιμασε ποτε δεν ξερεις.Μπορει να βρεις πραματα στη φωνη σου που δεν ειχες φανταστει οτι μπορεις να κανεις.Ακουω ωραιο υλικο στο λαιμο σου.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα συμφωνήσω μαζί σου και ο λόγος είναι ότι δυστυχώς δίνω μεγάλη βάση στον στίχο...δηλαδή αν δεν με εκφράζει ένα κομμάτι, όσο και να προσπαθήσω (κι έχω από τα Χριστούγεννα που παλεύω αυτό το κομμάτι) δεν βγαίνει με χρώμα που λέμε... :-\

Σε ευχαριστούμε για την ακρόαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μ'αρέσει :( Θα συμφωνήσω ότι τα περισσότερα που έχω ακούσει από εσάς είναι καλύτερα. Ούτε το approach της διασκευής μου κάθεται, ούτε τα drums και ειδικά η διφωνία μου φαίνεται ότι χαλάει απίστευτα την προσπάθειά σας, μου ακούγεται εντελώς εκτός κλίματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Menelaos, η αλήθεια είναι ότι προσπαθήσαμε να το ντύσουμε περισότερο φωνητικά , γι' αυτό και η διφωνία. Σίγουρα, δεν ήταν από τα καλύτερά μας.

Ignantios, σε ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια!

Παιδιά, επειδή είμαστε σε αναζήτηση κομματιιού που να μου ταιριάζει κάπως περισσότερο φωνητικά, αν έχετε να προτείνετε κάτι, στείλτε μου π.μ. για να μην ποστάρουμε συνέχεια εδώ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου