Προς το περιεχόμενο

Mr.tambourine man cover:Σταύρος-gkou


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stevie@, η ..Γκου προς το παρόν (και για πάντα  ,νομίζω) τρώει..καρβέλια για να μπορεί να ακούγεται αξιοπρεπώς. Σε ευχαριστούμε όμως πολύ για τα σχόλιά σου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο παιδιά πολύ ωραίο, απλά νομίζω έπρεπε να ανεβάσετε λίγο στη μίξη τη μουσική σε σχέση με τα φωνητικά.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να ακουστώ κάφρος, σχόλια τύπου "η φωνή σου δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από καμία μεγάλη τραγουδίστρια" δε βοηθάνε την εξέλιξη κανενός καλλιτέχνη. Κι εμένα μ'αρέσει η φωνή της gkou όπως έχω ξαναπεί αρκετές φορές, αλλά μην το ξεφτιλίζουμε το θέμα. Γνώση, εμπειρία, εξάσκηση έχουν να δώσουν πολλά ακόμα! :) Δε γεννήθηκε η Μαρία Κάλλας... Μαρία Κάλλας. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς Menelaos, δεν θα πάω τελικά στη Λυρική σκηνή ;D

Πέρα από την πλάκα, δε νομίζω να έχω δείξει γενικά ότι πορώνομαι με τέτοια σχόλια (χωρίς να τα κακοχαρακτηρίσω κιόλας, κάθε άνθρωπος έχει και διαφορετική αισθητική σε αυτά τα θέματα, κι εγώ έχει τύχει να υπερβάλω, αλλά όχι με δόλο), ίσα ίσα που δίνω περισσότερη βάση στα καλοπροαίρετα αρνητικά ;)

ΤhePilgrim σε ευχαριστούμε και για τη συμβουλή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το αποδώσατε το κομμάτι παιδιά, και οι δύο.

Συγχαρητήρια και για την επιλογή.  :)

Μου άρεσε αρκετά η χροιά της gkou ταίριαξε πολύ καλά στην ατμόσφαιρα του τραγουδιού. Ενώ και ο Σταύρος δεν υστέρησε καθόλου στην δεύτερη φωνή.

Αξιέπαινη προσπάθεια, μπράβο σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια φωνη, αλλα το κομματι ακουγεται τοσο πολυ "αποστειρωμενο" και flat, που ακομα και το ψιλοπρασινο στο 1.25' ειναι "ευλογια"! ;)  Οι "δευτερες" δεν ερμηνευουν, απλα τραγουδανε, και το mix δεν βοηθαει!

Θα ελεγα να ξαναπροσπαθησετε,δινοντας λιγο περισσοτερη βαρυτητα στην ερμηνεια του τραγουδιου!  :)

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, εγώ το έκαψα φίλε μου το κομμάτι :-\

Δε μου μίλησε σαν στίχος και βγήκε φλατ όπως λες. Ο Σταύρος έκανε ό,τι μπορούσε ,το λάθος στην ερμηνεία είναι καθαρά δικό μου ;)

Σε ευχαριστούμε για την ακρόαση!

Δημητρό, σε ευχαριστούμε κι εσἐνα για τα σχόλια! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου