Προς το περιεχόμενο

Mr.tambourine man cover:Σταύρος-gkou


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία και η επιλογή του τραγουδιου και η εκτέλεση (δεδομένων των συνθηκών).

Στην εισαγωγή-ρεφέν άκουσα κάποιο μικρό πρόβλημα στον συγχρονισμό των φωνών, στην συνέχεια διορθώθηκε.Η κοπέλα έχει πολυ ωραία χροιά,

keep em coming

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γενικά καλές εντυπώσεις. Θα συμφωνήσω με τον gdevelek για το στυλιζάρισμα της φωνής - δεν είναι κακό, απλώς λίγο hypnotic. Επίσης θα ήθελα να σας πω να πάρετε μερικά ρίσκα. Να ξεφύγετε λίγο από τα πεπατημένα και να προσπαθήσετε να δώσετε έναν δικό σας τόνο στα κομμάτις είτε στη συνοδεία είτε στη φωνή. Δοκιμάστε.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

qesh, σε ευχαριστούμε πολύ!

RayDTutto , αυτό που ετοιμάζουμε τώρα με τον Yann θα είναι μια διασκευή έκπληξη και μία ευκαιρία να με ακούσετε και σε κάτι πολύ πιο δυναμικό ;D ;D ;D Με τον Σταύρο επίσης σκεφτόμαστε το επόμενο βήμα (κάτι σε δυναμικό και πιο risky ;) )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ΕLIANIOS αυτή η λογοδιάρροιά σου βρε παιδί μου πια... ;D ;D ;D

Γράψε μου ένα σχολιάκι! :)

Νομιζω στα εγραψα ολα. Τις λεπτομεριες τι τις θες σε μια home rec.?

...και μ αρεσε που δεν ακουσα ρινικες αναπνοες(πολλες) αυτη τη φορα.

Ετσι κι αλλιως φιλε δε μασαω να στα χωσω. Αν ηταν κατι τοτε θα στο περιεγραφα με γραμματα και οχι με smilies

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα 'θελα να ακούσω τις δύο αυτές φωνές στο "summer wine" (nancy sinatra, lee hazelwood)  ;)

 

πιστεύω θα σου ταιριάξει καλά φωνητικά, ενώ κι ο συνοδός σου φαίνεται να έχει το χαμηλό που χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κι εμένα μου άρεσε πολύ και ιδίως οι φωνές. Θα προτιμούσα βέβαια (κολλημένος γαρ) οι ηλεκτρικές κιθάρες να ήταν ακουστικές με την ίδια ενορχήστρωση.

Γιώργος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Παιδιά,μου άρεσε πολύ και εμένα μαρεσουν όλα ακόμα και το drumachine!! Μπράβο Μπράβο ΜΠράβο.  8) Γκου η φωνή δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από καμία μεγάλη τραγουδίστρια,Σταύρο πολύ ωραίος και νομίζω τέλειος στις δύσκολες δεύτερες.. τα συγχαρητήρια μου.  8)  ;D  8)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου