Προς το περιεχόμενο

Εδωσα την ΙΒΑΝΕΖ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Οι καινούργιες κιθάρες έρχονται και πωλούνται κατά 98% ασετάριστες... Κι αυτό γιατί το σετάπ είναι προσωπικό θέμα: εσύ π.χ. θέλεις χαμηλό action ενώ άλλοι το θελουν ψηλά...

  To ενα τάστο δεν είναι τόσο θέμα όσο τα υπόλοιπα τάστα και το action. Αν μπορείς, δοκίμασε να σετάρεις την vex προσεκτικά με βάση τις οδηγίες.

  Αν κάτι σου φαίνεται ρίσκο(π.χ. η βέργα), τότε πήγαινέ τη σε σωστό μάστορα ώστε να κάνει ένα σεταπ με 20-25 περίπου ευρώ.

  Αν και πάλι, το ένα τάστο έχει θέμα, τότε του λες το φαινόμενο και να τρίψει λιγο το αντίστοιχο προβληματικό μεταλλικό τάστο(ξέρει εκείνος) με μικρό κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε τηλ αυτον που την αγορασες και πες του τι τρεχει,οποτε οταν κατεβεις να στη φτιαξει κι ας εχει περασει καποιο διαστημα,δε νομιζω να αρνηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ο οικονομακης εδω στην αθηνα θα στην κανει κουκλα... οταν το ειχαμε συζητησει για εναν ξαδερφο μου που μενει επαρχεια μου ειχε πει οτι υπαρχει τροπος να την στειλεις με λιγα λεφτα... αυτο ειναι το σαιτ του....

 

http://www.enigmagt.gr/

 

παρτον τηλεφωνο να σου πει την αποψη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ο οικονομακης εδω στην αθηνα θα στην κανει κουκλα... οταν το ειχαμε συζητησει για εναν ξαδερφο μου που μενει επαρχεια μου ειχε πει οτι υπαρχει τροπος να την στειλεις με λιγα λεφτα... αυτο ειναι το σαιτ του....

 

http://www.enigmagt.gr/

 

παρτον τηλεφωνο να σου πει την αποψη του...

 

Άμα είναι να περιμένει τον Οικονομάκη θα βγάλει γένια..  ;D

Φοβερός τεχνίτης αλλά έχει αναμονή κάνα τετράμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο ειναι αληθεια... μμμμ !!!! δεν ξερω καποιον αλλον τοσο καλο στην αθηνα... οποτε προτεινετε ρε παιδες κανεναν αλλον  για πιο γρηγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ο οικονομακης εδω στην αθηνα θα στην κανει κουκλα... οταν το ειχαμε συζητησει για εναν ξαδερφο μου που μενει επαρχεια μου ειχε πει οτι υπαρχει τροπος να την στειλεις με λιγα λεφτα... αυτο ειναι το σαιτ του....

 

http://www.enigmagt.gr/

 

παρτον τηλεφωνο να σου πει την αποψη του...

 

Καλα το θεμα δεν ειναι να δωσω 100 ευρω για να φτιαξω κατι το οποιο επρεπε να ειναι ενταξει ή το μαγαζι που το πουλησε επρεπε να το ειχε ρυθμισει. Οταν αγορασα την κιθαρα πληρωσα τα λεφτα και την αφησα να την σεταρει κιολας και την πηρα την επομενη μερα. Οταν την εκανε σετ απ επρεπε να ειχε προσεξει οτι το ταστο αυτο βγαζει νεκρη νοτα..Τελος παντων αν εμενα αθηνα θα μου διορθωνε το προβλημα ειμαι σιγουρος απλα δεν μενω αθηνα δυστυχως.

 

Απλα το ερωτημα μου ειναι αν ειναι ευκολο να διορθωθει το προβλημα με μικρο κοστος και εδω που ειμαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο ειναι αληθεια... μμμμ !!!! δεν ξερω καποιον αλλον τοσο καλο στην αθηνα... οποτε προτεινετε ρε παιδες κανεναν αλλον  για πιο γρηγορα...

Το προβλημα παιδια ειναι οτι δεν μενω αθηνα :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο μικρό κόστος θα εχεις αν τη σετάρεις μόνος.

Το προβληματάκι με το setup και το τρίψιμο σε ενα τάστο μπορεί να διορθωθεί από έναν τεχνικό με 30 περίπου ευρώ, υπερβολή τα 100ευρώ για κάτι τέτοιο...

Ρώτα σε μαγαζιά στην περιοχή σου και δες τι τιμές προσφέρουν για την εργασία πριν δώσεις την κιθάρα.

ΜΗΝ σου προσφέρουν fret leveling για όλη την ταστιέρα με κόστος μια περιουσία, δεν είναι αυτή η λύση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου