Προς το περιεχόμενο

Εδωσα την ΙΒΑΝΕΖ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα Παιδες...

 

Λοιπον Εδωσα την  ΙΒΑΝΕΖ RG2550z σε μιση τιμη και με τα λεφτα αυτο πηρα μια Michael Kelly vex καινουρια..

 

Πειτε μου πως δεν εκανα γκαφα......... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να έκανες γκάφα?

Αν εσένα σου κάνει η VEX περισσότερο απο την ibanez, τότε μια χαρά εκανες.

Με γείες το κιθαρόνι (και ώραια specs έχει και κούκλα είναι by the way)

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια η κιθαρα κοστιζε γυρω στα 700 και κατι ευρω. Ειχε πανω του τους rockfield black betty και εκανα ενα deal να μου βαλει τους mafia και ετσι την πηρα ενα κατοσταρικο πιο κατω.

 

Αυτο που με απογοητευσε ηταν οτι ενα ταστο μαλλον δεν εχει τοποθετιθει καλα γιατι οταν παιζω στο συγκεκριμενο βγαζει νεκρη νοτα.Επισης εχω διαβασει καλες κριτηκες για το action της (ολοι λενε οτι μπορεις να πετυχεις εξαιρετικα χαμηλο action χωρις τασταρισμα) αλλα αυτη που πηρα τασταρει ασυστολα παρ'ολο που μου την σεταρε..

 

Αυτα με απογοητευσαν και μετετρεψαν τον αρχικο μου ενθουσιασμο σε μεγαλη απογοητευση.

Και σκεφτομαι οτι εδωσα μαι κιθαρα χιλιων ευρω για να παρω μια στη μιση της τιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην πηρες καινουρια απο καταστημα? Γιατι σε αυτη την περιπτωση την πας καρφι πισω και σου την φτιαχνουν οπως θες εσυ. Και το ταστο και το action και ολα...

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην πηρες καινουρια απο καταστημα? Γιατι σε αυτη την περιπτωση την πας καρφι πισω και σου την φτιαχνουν οπως θες εσυ. Και το ταστο και το action και ολα...

Mενω επαρχια και συγκεκρημενα 500 χλμ μακρια απο την αθηνα και δεν θα ξανακατεβω αθηνα για μεγαλο χρονικο διαστημα.Το να κατεβω αθηνα ειδικα για την κιθαρα θα μου κοστησει περισσοτερο απο το να την παω σε εναν μαστορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου