Προς το περιεχόμενο

Χασαμε το λουστρο πατριωτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την κατσαμε την βαρκα........η κιθαρα πηρε πρωτοβουλια και αυτοκτονησε απο το stand με αποτελεσμα να φυγει λιγο λουστρο και να φαινεται το ξυλο στο σωμα......εαν ητανε fender δεν θα με νοιαζει καθολου μιας και η fender μου εχει τετοιους τσαμπουκαδες και μου αρεσει .Αλλα εδω δεν μου καθεται στο ματι......ξερει κανεις κανενα καλο μαστορα να κανει την δουλεια?Το κακο ειναι οτι το χρωμα ειναι sparkle purple και δεν ξερω εαν γινεται.......η Κιθαρα ειναι αυτη......

Copy_of_Charvel_So_Cal_Candy_Plum.JPG.4bb82c50d6b4da45fc63223c03345c4a.JPG

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο ειναι οι λυσεις

΄Η την αφηνεις να παρει και αλλες πρωτοβουλιες...και να την κανεις relic'd ή να την πας στον Κωστα τον Κακανιαρη.

Ειναι στο Ιλιον απεναντι απο τα Goody's στην Θηβων.

Απλα μετα απο αυτον , δεν υπαρχει αλλος

 

 

Με προλαβε ο marathon ! pwnd

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μετα απο αυτον , δεν υπαρχει αλλος

Mην είσαι υπερβολικός. Απλά το χρώμα είναι περίεργο και δεν σηκώνει πειράματα, ούτε (μάλλον) τοπικό ρετούς.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.enigmagt.gr θα χρειαστεί να περιμένεις κανά 3μηνο μέχρι να σε πάρει, αλλά είναι καλός.

 

Δεν ξέρω γενικά πόσο δύσκολο είναι να πετύχει βέβαια κανείς το συγκεκριμένο χρώμα.

όστιμο κοτόπουλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.enigmagt.gr θα χρειαστεί να περιμένεις κανά 3μηνο μέχρι να σε πάρει, αλλά είναι καλός.

 

Δεν ξέρω γενικά πόσο δύσκολο είναι να πετύχει βέβαια κανείς το συγκεκριμένο χρώμα.

 

 

οχι αλλο οικονομακη !

οχι οτι δεν ειναι καλος αλλα ειναι πανακριβος στις βαφες και εχει και μια αναμονη τεραστια.

Δεν ασχολειται και παρα πολυ με τις βαφες.

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαρα μετα την επισκευη...πραγματικα πολυ καλη δουλεια απο τον ΚΩΣΤΑ και τον ευχαριστω πολυ........ενας πολυ καλος μαστορας και ανθρωπος παραλληλα.............στο σημειο που φαινεται ελειπε ολοκληρο κομματι και φαινοτανε το ξυλο σε μηκος οσο ο αντιχειρας και πλατος το ιδιο!!!!!

 

 

www.jokerguitars.gr

 

 

dsc00704u.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc00705ez.jpg

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου