Προς το περιεχόμενο

Γνώμες Juno Di


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρω οτι υπάρχουν παρόμοια post αλλά δεν βρήκα θέμα που να ζητάει αυτού καθε αυτού γνώμες και να έχει παραπάνω απο μια απάντηση οπότε είπα να ρωτήσω και εγώ ξανά!!Φιλικά  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι υπάρχουν παρόμοια post αλλά δεν βρήκα θέμα που να ζητάει αυτού καθε αυτού γνώμες και να έχει παραπάνω απο μια απάντηση οπότε είπα να ρωτήσω και εγώ ξανά!!Φιλικά  :D

ποιο ειναι το θέμα όμως?.Απλα μια άποψη?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικά ενδιαφέρομαι για να είναι το μόνο μου synth σε δουλειές και live rock σχήματος!

θέλω να δω αν επαρκεί παρόλο που δεν το νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικά ενδιαφέρομαι για να είναι το μόνο μου synth σε δουλειές και live rock σχήματος!

θέλω να δω αν επαρκεί παρόλο που δεν το νομίζω.

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο λεπτομερής σχετικα με το στυλ, την πολυπλοκοτητα των τραγουδιων, τους ηχους σου και τελικα το μπατζετ σου? και πως εχεις φανταστει τον εαυτο σου να βγαινει λαιβ? με ενα και μονο όργανο? Έχεις κι άλλο συνθ?

 

Τα έιχαμε ξανασυζητήσει..αλλά δεν έβγαλες άκρη.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το στυλ να πούμε την αλήθεια πλησιάζει λίγο και το progressive rock με την έννοια των Placebo π.χ. !Απο εκεί και πέρα χρειαζομαι organs βιολιά και pad!και λίγο leadakia!τώρα όσο για το αν θα βγάζω μόνο με αυτό τα live το σκέφτομαι!είμαι με το roland a-30 και το trinity rack και τα πάω μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το στυλ να πούμε την αλήθεια πλησιάζει λίγο και το progressive rock με την έννοια των Placebo π.χ. !Απο εκεί και πέρα χρειαζομαι organs βιολιά και pad!και λίγο leadakia!τώρα όσο για το αν θα βγάζω μόνο με αυτό τα live το σκέφτομαι!είμαι με το roland a-30 και το trinity rack και τα πάω μια χαρά..

Με τα 2 παραπάνω και με το Di  θα είσαι οκ από όλες τις πλευρες, το Di μονο του δεν θα σε βοηθησει. Θα χρειαστεις workstation οργανο για να σταθει μόνο του πάνω σε μια τέτοια μπάντα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα!υστερεί κάπου όπως και να χει?

Εν πραγματικο χρονο επεξεργασια ηχου, επιλογη ηχου και split σε 2 ηχους το keyboard.Αν αυτο σε καλυπτει? Στεκεσαι.

Ειναι και θεμα προσωπικο υφος και στυλ του ηχου ετσι? Δηλαδη προσωπικο δικο σου θεμα τι θες να βγαλεις απο τα monitors.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου