Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες Fender custom 60s'


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο μπορόύν να πουληθούν ?Λέμε τώρα αν ποτέ αποφασίσω που δε νομίζω.

Εγω τους είχα πάρει απο ebay 150Ε με loaded pickguard μεταχειρισμένους.Πρίν 5-6 χρόνια.

Είναι καλή τιμή η με πιάσαν κορόιδο?Καλά δε τους πήρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οσο καποιος μπορει να θεωρει οτι κανουν μαγνητες που βγηκαν απο μια περιορισμενη σειρα του custom shop,μια χαρα τους πηρες.....(ενταξει μη νομιζεις οτι εχουν και τιποτα το ...μαγικο...παραμενουν ενα απλο πηνιο με λιγο....κοτετσοσυρμα....  ;D οπως αλλωστε ολοι οι μαγνητες...,το γεγονος ομως οτι ειναι Hand wound και απο limited edition κιθαρα τους δινει αξια...βεβαια πως θα ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οτι ειναι αυτοι οι μαγνητες που λες....δεν γνωριζω ,εκτος κι αν γραφουν κατι επανω. )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτέλους βρήκα πληροφορίες για τιμές.Ετσι είναι και οι δικοί μου.Αλλά όπως και αυτοι δε γράφουν τίποτα.Οπότε όπως είπες superfunk δε μπορώ να αποδείξω οπτικά ότι είναι αυτοι .Απο τιμή πάντως είναι πανάκριβοι δε περίμενα να κάνουν τόσο.

 

http://cgi.ebay.com/Fender-Custom-Shop-60-NOS-Stratocaster-PICKUP-ASSEMBLY_W0QQitemZ300535236590QQcategoryZ22670QQcmdZViewItem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές πληροφορίες θα βρείς εδώ: http://www.areyouexperienced.net/cs-60s.html

Επίσης έχει και sound samples. Ελπίζω να σε βοηθήσει λίγο! ;)

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Βασίλη αδερφέ,

Εσύ παίζεις και με σκουπόξυλο, στο είδος των μαγνητών θα κόλλαγες; Έχω λιώσει το CD σας ρε φίλε. Είσαι πολύ μεγάλος παιχταράς. Να είσαστε καλά όλοι σας στη μπάντα.

 

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σαι καλα Δημήτρη για τα καλά σου λόγια.Απλώς είχα κάποιες ερώτήσεις για τους συγκεκριμένους μαγνήτες.Α η κιθάρα που παίζω στο βίντεο που έβαλες είναι με Ρ90 και τώρα τη χαίρεται ο συμφορουμίτης  studio54.Πρόσθεσε ακόμη μια στις 23987655443 κιθάρες που έχει ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σαι καλα Δημήτρη για τα καλά σου λόγια.Απλώς είχα κάποιες ερώτήσεις για τους συγκεκριμένους μαγνήτες.Α η κιθάρα που παίζω στο βίντεο που έβαλες είναι με Ρ90 και τώρα τη χαίρεται ο συμφορουμίτης  studio54.Πρόσθεσε ακόμη μια στις 23987655443 κιθάρες που έχει ;D

O οποίος παίζει με firebird....

χα χα χα

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου