Προς το περιεχόμενο

Rocking nights


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα δεν θα ανεβάσω άλλο κομμάτι απ'τά παλιά μου, αλλά δεν άντεξα.... :-X :-X :-X 

  Ακόμα ένα λοιπόν που το περιποιήθηκα καταλλήλως!  Του έκανα ένα remaster :o :P, άλλα τύμπανα, ήχοι και μίξη. 

 

  Το κομματάκι είναι ένα απλό ροκάκι, χωρίς πολλά πολλά, εύπεπτο.  Το είχα ανεβάσει εδώ πριν τρία χρόνια και όπως είναι φυσικό, τότε, είχα διθυραμβικές κριτικές...... 8) ;D ;D ;D

  [soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι, καλοκαιρινό και ανεβασιάρικο. Το μονο που λείπει είναι τα φωνητικά. Και το μακρύ μαλλί για headbanging. Και πιάτα για σπάσιμο. Χμμ, έστω μπουκάλια μπύρας για σπάσιμο. Μάρκες δεν λέμε μήν κάνουμε και διαφήμιση κιόλας.  O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ μούρλια ήτανε...

μόλις τελείωσα μια πρίμα βίστα από πάνω του με την dot....

Η αλλαγή μετά το 3:00 με έστειλε.

Κρίμα δεν είχα πατήσει το rec θα σου έστελνα τώρα μια ωραία φλυαρία πάνω του από την αρχή μέχρι το τέλος...

 

(αλλά άστο καλύτερα γιατί έχω το νύχι μου με super glue....  ;D)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι, καλοκαιρινό και ανεβασιάρικο. Το μονο που λείπει είναι τα φωνητικά. Και το μακρύ μαλλί για headbanging. Και πιάτα για σπάσιμο. Χμμ, έστω μπουκάλια μπύρας για σπάσιμο. Μάρκες δεν λέμε μήν κάνουμε και διαφήμιση κιόλας.  O0

  axtarma, 'σω'ραίος... ;D  Για φωνητικά μην κάνεις λόγο, γιατί με πονάει... :-[ :-X  Από μπύρες...Amstel & dry bread  8)

ρε συ μούρλια ήτανε...

μόλις τελείωσα μια πρίμα βίστα από πάνω του με την dot....

Η αλλαγή μετά το 3:00 με έστειλε.

Κρίμα δεν είχα πατήσει το rec θα σου έστελνα τώρα μια ωραία φλυαρία πάνω του από την αρχή μέχρι το τέλος...

 

  Πες μου εάν το θες να βγάλω τις lead και να στο στείλω για να ροκάρεις......Καλή η τζαζ και η πειραματική, αλλά χρειάζονται κι αυτά.....ξεκ@βλ*νe*ς... :o ::)

(αλλά άστο καλύτερα γιατί έχω το νύχι μου με super glue....  ;D)

  Κόλλα και καμιά φατσούλα πάνω του, να πάθει πλάκα η κόρη.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Για φωνητικά μην κάνεις λόγο, γιατί με πονάει... :-[

 

Γιατί σε πονάει; Αν δεν έχεις φωνή βάζω την δικιά μου. Μετά όμως μην μου κάνεις μήνυση που θα διαλυθούν εντελώς τα τύμπανα σου και θα κουφαθείς. Δεν θα φταίω γώ που με εμπιστεύθηκες, εσύ θα φταίς.  >:D Νίπτω τας χείρας μου στον νιπτήρα, ο τολμών νικά! Τολμάς; (δεν έχω μικρόφωνο, χιχιχιχι) O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σε πονάει; Αν δεν έχεις φωνή βάζω την δικιά μου. Μετά όμως μην μου κάνεις μήνυση που θα διαλυθούν εντελώς τα τύμπανα σου και θα κουφαθείς. Δεν θα φταίω γώ που με εμπιστεύθηκες, εσύ θα φταίς.  >:D Νίπτω τας χείρας μου στον νιπτήρα, ο τολμών νικά! Τολμάς; (δεν έχω μικρόφωνο, χιχιχιχι) O0

Έτσι...αυτά είναι...Τολμάω λοιπόν και αύριο σου στέλνω το track χωρίς....πες μου εσύ χωρίς τι...!    Edit: Μικρόφωνο θα βρείς.... :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα του ηχου δεν κατεω,το κομματι ομως ειναι ωραιο.

Αν και προγκστερ,σου πανε τα πιο χωσέ,τα πιο ποπ να λεμε.

Δεν το θυμομουν,αλλα μου ηρθε στο μυαλο οταν ακουσα τη χαρακτηριστικη αλλαγη καπου στο 3.00.

 

Ομορφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα του ηχου δεν κατεω,το κομματι ομως ειναι ωραιο.

Αν και προγκστερ,σου πανε τα πιο χωσέ,τα πιο ποπ να λεμε.

Δεν το θυμομουν,αλλα μου ηρθε στο μυαλο οταν ακουσα τη χαρακτηριστικη αλλαγη καπου στο 3.00.  Ομορφα.

     

Στα πλαισια τωρα της κακοπιστης κριτικης που παντα καμω ;D ειναι οτι καποιες αλλαγες και ισως μερικοι τονισμοι στα τυμπανα ισως θα βοηθουσαν το κομματι να ακουστει με περισσοτερες δυναμικες

η ισως με καποιο τροπο θα ηταν ωραιο να του δωσεις καποιες ανασες γιατι ακουγεται Χοσε(ο τονος στο ε) απ'την αρχη μεχρι το τελος.Θα μου πεις ομως "εγω ετσι το 'θελα ρε φιλε" οποτε πασο.

  Στην αρχη να πω την αληθεια με ξενισε και του λογου μου η αλλαγη εκει στο 3.00 αλλα με δελεασες μια και μιλησες για χρημα και ξανακουγοντας την αρχισε να με αρεσει και ειναι ωραιος και ο τροπος που ξαναμπαινεις μετα απ' αυτες τις ενατες πως τι ειπατε ??? ???.

    :D :D :D ;D ;D ;D >:D >:D >:D                                           

  Πάντως πέρα από την πλάκα, αγαπητέ μου φίλε Γεώργιε, εσύ και οι άλλοι δυό (F&T) απ'το super group  σας :D, είστε από τους λίγους εδώ με τόση ευγένεια, μετριοφροσύνη και ταπεινοφροσύνη.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου