Προς το περιεχόμενο

Πολλαπλά keyboard splits σε Roland GW8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι απο το δισκο μας που βγηκε πριν 3 εβδομαδες απο τη ΛΥΡΑ  ;D

 

βασικα πιστεύω οτι θα μου κανει μεχρι να μαζεψω λεφτά για ενα μοτιφ που το εχω αχτι αρκετο καιρο!!!

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απο το δισκο μας που βγηκε πριν 3 εβδομαδες απο τη ΛΥΡΑ  ;D

 

βασικα πιστεύω οτι θα μου κανει μεχρι να μαζεψω λεφτά για ενα μοτιφ που το εχω αχτι αρκετο καιρο!!!

Καλη σταδιοδρομια στην νεα σας δισκογραφια.

Αποψη μου για το οργανο ..κρατησε το le...και σκαλισε το ..δεν το εχεις ακομα ανακαλυψει.Το πιστευω αυτο.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καλή επιτυχία στη νέα σας δουλειά. Σας εύχομαι ότι καλύτερο.

 

Να μου επιτρέψεις να σε βγάλω από τα πλατσουρίσματα και να πάμε λιγάκι σε πιό βαθειά νερά.

 

Βάση του clip που άκουσα και για τη δουλειά που το θέλεις, από Roland τουλάχιστον θα σου πρότεινα κάτι πιό σοβαρό όπως για παράδειγμα Fantom-G7 (76 πλήκτρα) ή Fantom-G6 (61 πλήκτρα). Γνώμη μου πάντα, επειδή τυγχάνει να το γνωρίζω λιγάκι το όργανο.

 

http://www.roland.com/products/en/Fantom-G7/index.html

http://www.roland.com/products/en/Fantom-G6/index.html

 

Καλό θα ήταν όμως, να ακούσεις προσεκτικά τους ήχους έτσι ώστε να δεις εάν σου κάνουν σε πρώτη φάση, ώστε να μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις με την πρώτη εάν το αγόραζες άμεσα. Αργότερα, μπορείς να φορτώσεις επιπλέον ήχους ή ακόμα και να κατασκευάσεις δικούς σου. Από δυνατότητες δεν έχω να σου πω κάτι ιδιαίτερο. Θα το δεις και μόνος σου άλλωστε. Είναι πραγματικά κορυφαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου