Προς το περιεχόμενο

Nord Lead - What the Nord can be!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παροιμιώδης ως προς τι;

 

Ενοω το punch και η δυναμη που εχουν οι κυματομορφες του.  Ειδικα οταν ακουμπισεις bass ειναι σαν να δινεις σφαλιαρες στα monitor σου!  Το Attack που εχει το synth αυτο ειναι κατι που δυσκολα το βρισκεις σε VA Synth. Δεν συμφωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολυ ωραίο!Στο πρώτο βίντεο το lead μου θύμισε σε κάποιο σημείο το dr who theme. ;DΜπράβο!

 

 

Kαλως και σου το θυμισε! Αυτος ηταν και ο σκοπος μου...για να δειξω ποσο analog μπορει να ακουστει.  Αμα θες να το κανεις να ακουστει 40 χρονων οργανο..απλως μπορεις. Ειναι κουκλα για τετοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Attack που εχει το synth αυτο ειναι κατι που δυσκολα το βρισκεις σε VA Synth. Δεν συμφωνεις?

 

Υπάρχουν και άλλα VA με πολύ γρήγορο attack, π.χ. Virus TI, Q. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ πάντως όσες ώρες και να φάω με το ρακάκι μου δεν το χορταίνω!

Έχω το 2 και όσο περνούν τα χρόνια τόσο περισσότερο το χρησιμοποιώ (όχι για μπάσα όμως).

 

Άρη, ωραίοι ήχοι!

 

cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως όσες ώρες και να φάω με το ρακάκι μου δεν το χορταίνω!

Έχω το 2 και όσο περνούν τα χρόνια τόσο περισσότερο το χρησιμοποιώ (όχι για μπάσα όμως).

 

Άρη, ωραίοι ήχοι!

 

cheers

 

 

Thnx!!

 

ξερεις που μπορω να βρω PCMCIA CARD ρε 'συ? Δεν εχω που να σωσω τα patches μου!!

 

 

Αυτο ειναι αλλο 1 demaki poy eftiaksa prospathontas na thymisw Vangeli. Stin kirioleksia (tha deis kai pio meta) mporeis na to ksetinakseis kai malista poly evkola kai na anaparageis o,ti sou katevei! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nord 2x απλά το κορυφαίο VA synth που μπορεί να 'αγοράσει' κανείς . Είναι πραγματικά must για όλα τα είδη της ηλεκτρονικής μουσικής και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο για το thread

Παρεπιπτόντως...

Ψάχνω pads στο στλυ του five pad (Pro53) - ίσια pads δηλαδή χωρίς πολύ κίνηση και κάπως warm...Υπάρχουν κάπου να τα κατεβάσω για να αποθηκεύσω στην PCMCIA μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου