Προς το περιεχόμενο

Sultans of Swing Jam


PickingMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι λαθος διατυπωση  ;D απλα σε λιγες φρασεις αυτοσχεδιαζω

 

Πάντως το κομμάτι είναι κλάση ανώτερο σε Live (ξέρετε τη εννοώ...) αυτό το Extra θέμα στο τέλος που τα σπάει... ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ LP  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικά σημεία δεν πατάει εκεί που πρέπει ;D για αυτό είπα Jam, τι περιμένεις προχειροδουλειά ειναι ;D

 

Το ακουσα μετα και δεν ειναι μεσα στον χρονο σε μερικα μερη  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ βλέπω να έχει ένα ψιλο-latency η κιθάρα ???

Οντως ολο ειναι λιγο εκτος!

Κατσε φτιαξτο, οχι για τιποτ αλλο απλα για να μην αδικειται το παιξιμο σου το οποιο μου αρεσε! Λιτο κ καθαρο

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μιας και η συζήτηση το έφερε, έχω παρατηρήσει  ρε παιδία ότι από τότε (και πάνε πολλά χρόνια) που έχω σταματήσει να παίζω μαζί με άλλους έχω χάσει τρομερά την αίσθηση του δεσίματος. Αλλά το χειρότερο το διαπίστωσα όταν άρχισα να παίζω κιθάρα αραιά και που… μπορεί να την παράταγα και μήνες… Λοιπόν και τώρα έρχομαι στην θέση να καταλάβω ότι όσο την αφήνεις σε αφήνει… δυναμικές? Και όχι μονό… παρατήρησα ότι από τότε που παίζω μονό όταν μου έρχεται  έχω χάσει τα πιω σημαντικά για εμένα. Δυναμικές όπως λες, θα συμπληρώσω vibrato (που είδα ότι το χάνεις αν δεν παίζεις συχνά, και αίσθηση του δεσίματος με την μπάντα. Τα δυο πρώτα πιστεύω είναι από αδυναμία στα δάχτυλα. Το δεύτερο ότι έχω πιάσει αράχνες μόνος μου…  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου