Προς το περιεχόμενο

Τhe Vox Tonelab SE "Νoiz" Patch Exchange


Deadmeat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To υπενθυμίζω απλά! Έχετε υπόψην ότι όλα τα patches τα οποία ανέβασα το Global setting είναι στο "OUT SEL Ln" και όχι στο "OUT SEL AP" (απευθείας στον υπολόγιστή η κιθάρα). Αλλάξτε το Global στο "OUT SEL AP" setting αν κουμπώσετε την πεταλιέρα στον ενισχυτή σας.   :)

 

Y.Γ. αυτά τα patches είναι βασισμένα στο πώς εγώ τα αντιλαμβάνομαι, δηλαδή τα αυτιά μου,τα pc ηχεία μου και ο ενισχυτής μου. Οπότε ενδέχετε να κάνετε κάποια tweaks μέχρι να βρείτε αυτό που θα σας ικανοποιήσει. Ά, ναί...ανέβασα πρίν απο λίγο και άλλα sp patches. www.haax.se/filesite/index.php?unit=tonelabse  ;)

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

To υπενθυμίζω απλά! Έχετε υπόψην ότι όλα τα patches τα οποία ανέβασα το Global setting είναι στο "OUT SEL Ln" και όχι στο "OUT SEL AP" (απευθείας στον υπολόγιστή η κιθάρα). Αλλάξτε το Global στο "OUT SEL AP" setting αν κουμπώσετε την πεταλιέρα στον ενισχυτή σας.  :)

 

Δεαδμεατ με τι κιθάρα έχεις φτιάξει τα patches;

Προφανώς παίζει ρόλο να γνωρίζουμε, γιατί αλλιώς θα ακούγεται το patch με μια (τύπου) Les Paul και αλλιώς με μια (τύπου) Strat ή Tele.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεαδμεατ με τι κιθάρα έχεις φτιάξει τα patches;

Προφανώς παίζει ρόλο να γνωρίζουμε, γιατί αλλιώς θα ακούγεται το patch με μια (τύπου) Les Paul και αλλιώς με μια (τύπου) Strat ή Tele.

 

Κοίτα photo.  ;)

865262446_My_patches__guitars.jpg.6948f01f076cfc516d1a582b33105455.jpg

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βy the way... πείτε μου πιό patchάκι σας άρεσε ή σας έκανε εντύπωση. Θα ήθελα μερικά σχόλια  :)

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Plexi ήταν τρομέρό...σιγά σιγά θα ακούσω και τα υπόλοιπα και θα σου πω!

 

ευχαριστούμε

 

υγ. σ'εμένα τα έβγαλε πάντως με AP στο Global και όχι Ln  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου