Προς το περιεχόμενο

metal muff η πεταλι λαμπατο??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα παιδια! θετω το ερωτημα μου , το οποιο ειναι αν το μεταλ μαφ θα μου δωσει το λιγο ακομα σαστειν και τον ογκο που θελω. να διεφκρινισω πως ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ τον εξοπλισμο μου απλα θελω να αλλα ζει λιγο ο ηχοσ που και που χωρις να χαλαει το χρωμα τοθ ενσιχητη και του οργανου..

Nothing more from everything...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το metal muff είναι ολίγον τι καφροπετάλι. Δεν είναι άσχημο, αλλά είναι κάπως ιδιαίτερο. Πάντως boost δεν είναι με τίποτα, και το top boost απλά προσθέτει σε καφρίλα. Δοκίμασέ το και δες αν σου ταιριάζει, από EHX έχουν τα ελληνικά μαγαζιά (απ'όσο γνωρίζω τέλος πάντων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ο διαμαντοπουλος αλλα δν επιτρεπει δοκιμες διστυχως... σκεφτομουν και για πεταλι με λαμπα... καμια γνωμη σχετικα?

Nothing more from everything...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα παιδια! θετω το ερωτημα μου , το οποιο ειναι αν το μεταλ μαφ θα μου δωσει το λιγο ακομα σαστειν και τον ογκο που θελω...

Λίγο?

Πολύ sustain και πολύ όγκο. Το έχω εδώ και ένα χρόνο τώρα και είναι΄απίστευτο!

Έχει όλες τις ρυθμίσεις που θα είχε μία προενίσχυση ενός ενισχυτή + το γκάζι απο 2 καλά πετάλια, όλα αυτά μαζί μας κάνουν 11888 λάθος ;D, το Metal Muff.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ο διαμαντοπουλος αλλα δν επιτρεπει δοκιμες διστυχως...

Άντε και σε κανένα άλλο μαγαζί. Δεν μπορεί να υπάρχει μόνο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ υπαρχει στα μαγαζια αλλα πως θα το ακουσω με τον δικο μου εξοπλισμο? προσφερετε κανεις για δοκιμη???? ;D για πεταλι με λαμπα π ανεφερα πριν υπαρχει καμια γνωμη???

Nothing more from everything...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το metal muff είναι μεταλοπετάλι πολύ καλό και ευέλικτο. Δεν θα πρότεινα να πας σε ακριβότερο πετάλι με λυχνία. Υπάρχουν κάποια καλά λαμπάτα αλλά κοστίζουν και δεν είναι πάντοτε καλά για μέταλ, είναι για πιο blues εως hard-rock φάση.

Δες ένα demo εδώ:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μια καλή λύση είναι και το micro metal muff - εξίσου κάφρικο -όγκος ,sustain κτλ - αλλά με 1 footswitch  :( :( (πιάνει και λιγότερο χώρο , αν έχεις πολλά εφέ και σε προβληματίζει ο χώρος)

Προσοχή ! Το micro metal muff - ΟΧΙ ΤΟ ΝΑΝΟ ΜΕTAL MUFF !!!!(Αυτό είναι ψιλομούφα.....) 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν μας λες λίγο εξοπλισμό που έχεις, ήχο που ΄πεχεις στο μυαλό σου κ.λ.π;

 

Μπορεί να σκεφτούμε και κάτι άλλο...

 

Πάντως αν πάς σε λαμπάτο κοίτα αυτά με 220v τροφοδοσία...Bad Cat, Matchless κ.λ.π

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electro harmonix μπορείς να βρείς και στον καγμάκη, όπου μπορείς φαντάζομαι να το δοκιμάσεις. Επίσης γι' αυτό

 

εχει ο διαμαντοπουλος αλλα δν επιτρεπει δοκιμες

 

είσαι σίγουρος? μου φαίνεται περίεργο.

 

Επίσης εδώ

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=6304

 

πωλείται μεταχειρισμένο.

 

φυσικά δεν έχω σχέση με τον πωλητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου