Προς το περιεχόμενο

metal muff η πεταλι λαμπατο??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το metal muff είναι μεταλοπετάλι πολύ καλό και ευέλικτο. Δεν θα πρότεινα να πας σε ακριβότερο πετάλι με λυχνία. Υπάρχουν κάποια καλά λαμπάτα αλλά κοστίζουν και δεν είναι πάντοτε καλά για μέταλ, είναι για πιο blues εως hard-rock φάση.

Δες ένα demo εδώ:

σορρυ για το offtopic:αλλα μηπως μπορει να μου πει κανει τη λεει στο 3:04 γιατι δεν το επιασα  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ για το offtopic:αλλα μηπως μπορει να μου πει κανει τη λεει στο 3:04 γιατι δεν το επιασα  ;D  ;D

 

;D ;D Στο 3:04 δεν μιλαει  ;D ;D

 

Αλλαζει τα μεσαια απο 7 o'clock σε 2 o'clock 8)

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το Muff είναι πάρα πολύ καλό για metal και στα λεφτά του. Με λαμπάτο πας σε άλλη φάση πιό κλασσική ροκ-μπλουζ κ.λ.π. Εγώ το πήρα για κάτι καφροσυνθέσεις και ακούγεται μιά χαρά. Συμφωνώ με το φίλο για το micro. Από το micro λείπει μόνο το boost αλλά κατά τη γνώμη μου το boost είναι υπερβολικά πριμαριστό, άρα το micro καλύπτει μιά χαρά. Επίσης συμφωνώ ότι μπορείς να το βρεις σε καλή τιμή σε αγγελία από συφορουμίτη. Καλά γκάζια όταν με το καλό το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Λίγο ξέθαμα, αλλά δεν πειράζει, έλειπα διακοπές και με τα διαβάσματα τώρα έπιασα να διαβάζω τα θεματάκια που είχαν περάσει τότε!!

 

Λοιπόν το metal muff είναι αρκετά καλό πετάλι για μέταλ και κάφρικο και τα πάντα... Αλλά συνδυασμένο με τον (Αρκετά καθαρό) VOXάκο Night Train, τζιτζικίζει αρκετά στα αυτιά μου ...

 

Σε έναν marshall mg που έχω όταν λυπάμαι να παιδεύω τις λάμπες του VOX με άναψε-σβήσε είναι αρκετά καλύτερη η κατάσταση βέβαια, οπότε παίζει ρόλο και σε τι ενισχυτή θα το συνδέσεις! Just keep that in mind, οι επίδοξοι αγοραστές, ώστε να το έχετε υπόψιν σας για να το δοκιμάσετε πρώτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου