Προς το περιεχόμενο

''Μama used to say''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα το nickname σου στρατοκαστεριζει ;). Μετα το smoke on the water αυτο μαθαινουν ολοι. ;) ;D ;D ;D ;D ;D

(μπηχτη για τον 1974 μη παρεξηγεις για το Θεο.)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε7#9...Φτουουου!!Και γω νομιζα πως ειχα σπανιο κομματι... :P

(η πιο vintage Gibson ever μιλαμε εεε...)Να τη χαιρομαστε αδερφε!

 

ELIANIE..Eχε χαρη που  φευγω ΤΩΡΑ Σαλονικη να πα να παιξω λα μινορε...(ξερεις εσυ...)και δεν προλαβαινω ν απαντησω..

Θα σου στειλω το βραδυ ή αυριο να μου πεις τί χρωμα να παρω τη deluxe....(σοβαρα)

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΒΩΡΕΕΕ!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας που κατεβαίνεις υποψήφιος στις εκλογές να σε ψηφίσουμε απαξάπαντες!!! ;D

 

Πέρα από το χιούμορ, το κομμάτι είναι εξαιρετικό, βγάζει αυτή την cocky μαγκιά της συγκεκριμένης δεκαετίας (80s), στους die-hard fans της οποίας ανήκει και η αφεντιά μου...Εξαιρετικά τα solo, ξέρεις που να "αναπνεύσεις" και που να "τρέξεις", δεν έχω λόγια...Όπως είπε και κάποιος παραπάνω:

 

Το fan club πότε είπαμε ότι κάνει έναρξη;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας που κατεβαίνεις υποψήφιος στις εκλογές να σε ψηφίσουμε απαξάπαντες!!! ;D

 

Πέρα από το χιούμορ, το κομμάτι είναι εξαιρετικό, βγάζει αυτή την cocky μαγκιά της συγκεκριμένης δεκαετίας (80s), στους die-hard fans της οποίας ανήκει και η αφεντιά μου...Εξαιρετικά τα solo, ξέρεις που να "αναπνεύσεις" και που να "τρέξεις", δεν έχω λόγια...Όπως είπε και κάποιος παραπάνω:

 

Το fan club πότε είπαμε ότι κάνει έναρξη;;;

Μπα!!!δεν εχει στηριξη-μεσα στου μηχανισμους τουΧΑΧΑΧΑΑΧΑ.

Περα απ τη πλακα ο Σταυρακας ειναι ενα χρυσο παιδι που ξερει να βγαζει ευατο στη ροκ.

Αλλωστε, σκατα εισαι σκατα κανεις-καλος εισαι χρυσαφι φτιαχνεις ;) και αυτο που λεει σ αυτον(με εντυπωσιαζει-ζηλευω αν θελετε) ειναι οι συνθετικες του ικανοτητες. Ο τροπος που βρηκε να το εκφραζει(2000000000000πιο δυσκολο απ το να παιξεις 128ογδοα F dorian με dimin στη #13 με σταση λοτου-κολιατσου) ;) :-\ :'( :'( :'( :'( :'(

ΑΛΛΑ ΣΤΡΑΤΟΚΑΣΤΕΡ ΡΕ ΜΑΚΕΔΟΝΑ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου