Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread 2


anjelinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 710
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

xaxaxa!!ksereis...to 1986 gennhthika....xaxaxaxaxa...asta..prin 2 xronia thn phra apo enan paliorocka ;D ;D ;D ;D ;D

μπραβο μπαγασακο χτυπησες φλεβα!!πραγματικα πολυ ωραιο κ σπανιο κομματι... ;D ;D

λογικα θα σπερνει στον ηχο..κ το λογοτυπο στο headstock ολα τα $$$$$(λεφτα)!

το 86 γενηθηκες?χα,χα εγω το 79 κ εχω απο το 89 κ μετα μοντελα κιθαρων ( μια του 1989,μια του 1992,μια του 1996 κ μια του 2008) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι ένα το όνειρο που έψαχνα και δεν ήξερα ότι υπάρχει...παλιά gibson,με tremolo,super strat και σε αυτό το χρώμα...ήξερα ότι δεν υπάρχει..απλά αυτό ήθελα να έχω αν υπήρχε..για μένα θα ήταν το τέλειο και ένα βραδυ ένας γνωστός σε ένα videoclub μου είπε ότι έχει έναν φίλο που πουλάει ένα τέτοιο όργανο...την άλλη μέρα το είχα αγοράσει...τιμή...700......άντε γεια..αυτό την είχε αγοράσει το 1988 200.000...από τότε πιστεύω στον theo..(πλακα κάνω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai ena to oneiro pou epsaxna kai den iksera oti yparxei...palia gibson,me tremolo,super strat kai se ayto to xrwma...iksera oti den yparxei..apla ayto ithela na exw an yphrxe..gia mena tha htan to teleio kai ena vrady enas gnwstos se ena videoclub mou eipe oti exei enan filo pou poulaei ena tetoio organo...thn allh mera to eixa agorasei...timh...700......ante geia..ayto thn eixe agorasei to 1988 200.000...apo tote pistevw ston theo..(plaka kanw..)

χα,χα,ωραιος,μπραβο που την ψαχνεις την δουλεια!!να σαι καλα να την χαιρεσαι! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε Πανο ανεβασε και συ τα μωρα σου!

 

Δυστυχώς οι δικές μου δεν ειναι γι'αυτό το thread, για κανα gibson ή les paul ή flying v άντε jackson thread...

Deth to All, Butt Metal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να την χαιρεσαι φιλε Mario Lux.

αλλα εδω γραφουμε ελληνικα!(απο τους κανονισμους)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

 

Κανονισμοί

 

1. Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες. Οχι μόνιμη χρήση ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ, όχι greeklish.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ...

εχει γινει παρα πολλες φορες αυτη η κουβεντα και εχουν παρατεθει επιχειρηματα γιατι θα επρεπε να γραφουμε μονο ελληνικα η γιατι θα επρεπε να επιτρεπονται και τα γκριγκλις!

 

αν κανεις μια μικρη αναζητηση θα δεις τα πιο παλια θεματα!

 

παρολα αυτα, ειναι αποφαση που εχει παρει ο αντμιν του χωρου, οποτε δεν χωραει καμια αλλη διαπραγματευση πανω σε αυτο!

 

φιλικα!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου