Προς το περιεχόμενο

τους los mujeros τους έχετε ακούσει ?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπες "μέχρι τώρα όχι"... Να ακριβολογούμε...

Ωραία τα παιδιά...

Έχω την αίσθηση πως πλέον είναι της μόδας αυτό το είδος... Και ανεβαίνει ο ανταγωνισμός... Μακάρι να βγει κάτι αξιοπρεπές και με διάρκεια από αυτή τη σκηνή...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Ακούγοντας το It's time έχω να παρατηρήσω τα εξής.

Το κομμάτι το κάνατε παραγωγή μόνοι σας ή το έκανε κάποιος επαγγελματίας; Αυτό το ρωτάω γιατί το κομμάτι είναι πολύ ωραίο και αν συνέβη το 2ο θα έπρεπε να διορθώσει τα εξής:

1) Ο τραγουδιστής έχει πολύ μέτρια προφορά στην αγγλική γλώσσα και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να τραγουδάει στα ελληνικά.

2) Τα τύμπανα είναι χαμηλά - υποτονικά γραμμένα.

3) Κανένα από τα σόλα δεν είναι επιπέδου, να σπρώξει το κατά τ' άλλα εξαιρετικό κομμάτι.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγοντας το It's time έχω να παρατηρήσω τα εξής.

Το κομμάτι το κάνατε παραγωγή μόνοι σας ή το έκανε κάποιος επαγγελματίας; Αυτό το ρωτάω γιατί το κομμάτι είναι πολύ ωραίο και αν συνέβη το 2ο θα έπρεπε να διορθώσει τα εξής:

1) Ο τραγουδιστής έχει πολύ μέτρια προφορά στην αγγλική γλώσσα και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να τραγουδάει στα ελληνικά.

2) Τα τύμπανα είναι χαμηλά - υποτονικά γραμμένα.

3) Κανένα από τα σόλα δεν είναι επιπέδου, να σπρώξει το κατά τ' άλλα εξαιρετικό κομμάτι.

 

το κομμάτι ειναι σπιτικη παραγωγή χωρίς την βοήθεια επαγγελματία.

συμφωνώ και στις 3 παρατηρήσεις  :) βασικα τα drums ειναι λουπες απο pc λογω χρημάτων.

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου