Προς το περιεχόμενο

ΒΡΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ !!


CHRIS P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι εδώ ,στο America . Πας σε ένα κατάστημα να αγοράσεις πένες πχ και πέφτεις επάνω σε αυτό ....

 

Για ΄μένα ο Kirk είχε τον καλύτερο ήχο και ο Josh έπαιξε τα καλύτερα σόλα .

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, CHRIS P είπε

Για ΄μένα ο Kirk είχε τον καλύτερο ήχο και ο Josh έπαιξε τα καλύτερα σόλα .

 

Λίγο πολύ τα ίδια γούστα έχουμε, +1 για τα solos του Josh και για τον ήχο του Kirk  ("στρογγυλός") αν και δεν με χάλασε καθόλου και ο ήχος του Μπόνα (τελειως διαφορετικός, bright κοκ)...

 

Ο ήχος του Josh πρέπει να αδικείται και λόγω έντασης (στα δικά μου αυτιά η χαμηλότερη από όλων, του Μπόνα η υψηλότερη όλων αλλά "έκοβε" κιόλας ο ήχος λόγω brightness).

Επεξεργασμένο από Freedom

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Στην συγκεκριμένη χρονική στιγμή και για όσο παίξανε, κατά την γνώμη μου..., τουλάχιστον ένα level πάνω ο Bonamassa... 

Καλός και ο χοντρούλης με τα τατουάζ και το καπελάκι NY.

Επεξεργασμένο από cigaret13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Bonamassa έχει πιά πετύχει το ιδανικό: με ότι παίζει, όπου κι αν παίζει και ανεξαρτήτως συνθηκών να ακούγεται σαν τον εαυτό του.

 

Και ανεξαρτήτως προσωπικών γούστων, ακούγεται όπως πρέπει.

 

Αν μάλιστα σκεφτούμε πόσα χρόνια έχει ακόμα μπροστά του, θα δούμε ωραία πράγματα από αυτόν...

  • Συμφωνώ 1

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Bonamassa είναι παιχταράς ,τον ζηλεύω για τις κιθάρες που έχει ,τον συμπαθώ γιατί μου φαίνεται καλό παιδί που ζει μόνο για αυτό που κάνει ,τον ακούω ευχαρίστως ,αλλά δεν είναι και η πρώτη μου επιλογή να δω- ακούσω στο Youtube.Ο Josh Smith είναι μεγάλος κιθαρίστας με μεγάλη πορεία πίσω του ,άλλα αδικημένος από άποψή δημοτικότητας   ίσως και για λόγους εμφάνισης .Το ίδιο και ο Kirk Fletcher ,ήταν  κιθάρα και στον Bonamassa και σιγά σιγά γίνεται μεγάλο όνομα στο κύκλωμα .Η παρούσα σύναξη πάντως μου δείχνει λίγο στημένη για χατήρι του καταστηματάρχη .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, CHRIS P είπε

Η παρούσα σύναξη πάντως μου δείχνει λίγο στημένη για χατήρι του καταστηματάρχη

προφανως…φαινεται και απο τις φατσες τους…δεν περνανε και πολυ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου