Προς το περιεχόμενο

Καλό καλοκαίρι με ένα clip


manosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η η ηλεκτροκλασίκη κιθάρα είναι ωραία .Ρακοπουλίζει σε κάποια σημεία .

Το μουντ της μουσίκης είναι πολύ θετικό .

Πρέπει όμως να ξαναγράψεις τα τύμπανα με μετρονόμο και πιό συγκροτημένα χωρίς να προσπαθείς να κάνεις πράγματα που είναι πέρα απο τις δυνατότητες σου.

Απλά και σταθερά. ;)

καλό επίσης είναι να μην χρησιμοποιείς ήχους όπως άλτο σαξόφωνο .Είναι πολύ δύσκολη η προσομοίωση του .Το φλάουτο σαν προσομοίωση σε πνευστά είναι καλό. :)     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μπάνια!... :)

 

Πως έπαιξες τα τύμπανα?...επάνω στο keyboard υποθέτω.

 

Χαλάνε όλο το κομμάτι πιστεύω γιατί βγάζουν συνεχώς τον ακροατή εκτός ρυθμού...

 

Το κομμάτι πάντως μου άρεσε αρκετά, αλλά χωρίς groove δεν μπορεί να μας πάει πουθενά...  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από λαϊκή απαίτηση  ;D κάθισα και έκανα... βελονάκι στα drums και λίγο μασάζ στο σαξόφωνο ;D. Το αποτέλεσμα βρίσκεται συνημμένο εδώ. Thanks for the suggestions.  :D

Kalo_Kalokairi_2.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Μπήκα με διάθεση να κράξω λόγω heart attack αλλά αυτό που άκουσα είναι αξιοπρεπές αν μη τι άλλο για το είδος του.Δεν είναι το στυλ μου βέβαια και για μένα ήταν αρκετά βαρετό μεχρι το 3.46 που σκάει η δισολία στην κιθάρα και σώζει κάπως την κατάσταση

Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα με διάθεση να κράξω λόγω heart attack αλλά αυτό που άκουσα είναι αξιοπρεπές αν μη τι άλλο για το είδος του.Δεν είναι το στυλ μου βέβαια και για μένα ήταν αρκετά βαρετό μεχρι το 3.46 που σκάει η δισολία στην κιθάρα και σώζει κάπως την κατάσταση

Αυτά...

 

Η διαφορά βέβαια είναι πως το κομμάτι αυτό είναι ένα κομμάτι που έφτιαξα απλά για το avatar manosx, και για να ευχηθώ καλό καλοκαίρι στο noiz. Δεκάρα δε θα έδινα αν το έκραζες. Actually δεκάρα δε θα έδινα και άμα έκραζες οτιδήποτε και να έκανα.

 

Μια που έκανες όμως τον κόπο και μπήκες εδώ, καλό θα είναι να δεις κάτι άλλο. Δεν είμαι πρότυπο συμπεριφοράς σε καμία περίπτωση. Όμως αντί να κράξω όποιον μου είπε περί ρυθμού, κάθισα και βελτίωσα το κομμάτι. Τι πιο απλό;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά έβαλα ν' ακούσω το πιο πρόσφατο clip.Δε συγκρίνεται νομίζω το ύφος των σχολίων που δέχτηκες στο δικό σου post με αυτό που αντιμετώπίσαμε εμείς από το πρώτο κιόλας σχόλιο.Ποιο κομματι σου θεωρείς αντιπροσωπευτικό του ύφους σου ώστε να σχηματίσω σφαιρικότερη άποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου