Προς το περιεχόμενο

καινούριο "παιχνιδάκι"


taq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά δεν είναι καθόλου "παιχνιδάκι" αλλά ίσως το απόλυτο preamp με Dual 12AX7 tubes που έχω ακούσει ποτέ φίλοι. Επί 30 λεπτά το "δοκίμαζα" βασικά κατέβηκα λόγω δουλειάς κέντρο χτες, και πέρασα από ένα μαγαζί και τελικά έφυγα με αγορά από εκεί! :lol: :lol: λοιπόν παίδες απίστευτο gain και highgain διαθέτει αναλογικό κομπρέσορα και είναι το απόλυτο συπλήρωμα για ροκ - χαρντ ροκ ή ακόμα και μέταλ καταστάσεις. Τσέκαρα στο χάρμονι σέντραλ (απλά μια γνώμη από εκεί) και δεν χρειάστηκε και πολύ...... εν το μεταξύ θέλω να το δοκιμάσω πολύ σε εγγραφή μιας και λένε ότι είναι απίστευτα άριστο ως προιόν. Εν αναμονή μέχρι να γράψω κάτι με αυτό..... http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-181987.html

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές μεγειές...Καλορίζικο και καλόπαιχτο!!

Με τόσες αγορές που ακούω εδώ ζηλεύω...με φαγουρίζει η τσέπη μου.

Πάνε σχεδόν 2 μήνες από την τελευταία μου αγορά.

Ευτυχώς που ο bandmate επένδυσε σε καινούργιο PC+Pro tools+mother keyboard+κανα δυο μικρόφωνα+monitors και έχουμε άπειρο θέμα για ψάξιμο :D .

Τεσπαν, περιμένουμε clipaki :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου