Προς το περιεχόμενο

Απεγκατασταση Internet Explorer σε windows vista.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γίνετε, κάνε διαγραφή αν δεν τον θες, έξαλλου η χωρητικότητα που δεσμεύει στο δίσκο είναι ασήμαντη  ;) δεν υπάρχει λόγος για uninstall...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης νομίζω ότι πρέπει να έχεις τουλάχιστον το Service Pack 1...Και σου χρησιμεύει και σε sites όπως το Windows Update για παράδειγμα!Και να προσθέσω ότι υπάρχουν και σελίδες και εφαρμογές που δεν ανταποκρίνονται με άλλους browsers...

 

Οπως είπε και ο φίλος PickingMan δεν πιάνει σχεδόν τίποτα στον δίσκο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστό!!!! το ξέχασα αυτό, ορισμένα Site δέχονται εντολές μόνο μέσω του explorer. Μην τον διαγράψεις...

 

Πχ. πήγα να κάνω μια φορά αγορά μέσω internet και με firefox δεν την δεχόταν όταν τη έκανα από explorer την δέχτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστό!!!! το ξέχασα αυτό, ορισμένα Site δέχονται εντολές μόνο μέσω του explorer. Μην τον διαγράψεις...

 

Πχ. πήγα να κάνω μια φορά αγορά μέσω internet και με firefox δεν την δεχόταν όταν τη έκανα από explorer την δέχτηκε.

δεν το ηξερα αυτο.Ευχαριστω τους παντες.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε και τα Win7 το ίδιο και το αυτό  :'( :'( :'(

 

Με έχουν μουρλάνει, θέλω την Mac Mac  μου  :'( :'( :'(

Κι εγω θα θελα ενα φορητο Mac, να δωσω το δικο μου λαπτοπ..αλλα...δεν βλεπω φως..και ειναι και πολλη η ανταγωνιστηκοτητα στις αγγελιες που οι περισσοτεροι πουλανε παρα ανταλλασουν.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου