Προς το περιεχόμενο

''It ain't easy''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίος! Και τα κομμάτια του Myspace!

Που την βρήκες αυτήν την προφορά ρε άνθρωπε?  :D

Ευχαριστω πολυ,kguitar,darshan...

Για την προφορα δεν ξερω,τι να πω..ετσι μου βγαινει...

Ειχα προγιαγια Ιταλιδα και προ-προγιαγια Αγγλιδα απ τη μια μερια του σογιου αλλα δε νομιζω να πιανει.. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σταυρος ειναι "παικτης" .Ειναι απο τις φορες που λες παλι καλα που εχουμε το ιντερνετ και μπορουμε να ακουσουμε και να ανακαλύψουμε μουσικαρες οπως ο Σταυρος.Επαγγελματιας ,με σεβασμο προς τον εαυτο του και στους υπολοιπους. Ναι τον εκθιαζω γιατι εχει κανει φανταστικη δουλεια,εχει ξοδεψει χρονο και χρημα .Μακαρι να βγαλει cd και αν δεν θελει να το πουλαει αςτο βαλει με την μορφη donation να μπορουμε να τον επιβραβεύσουμε οχι μονο με λογια .Να σαι καλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη..τι να σου πω τωρα..

Σ ευχαριστω αδερφε γι αυτα τα λογια...

Δεν ξερω τι θα πει επαγγελματιας ή ερασιτεχνης.

Νομιζω οτι ξερω ομως τι θα πει αγαπαω αυτο που κανω ανιδιοτελως με πληρη αφοσιωση εναντια σε οποιαδηποτε δυσκολια.

Σα μια γυναικα που θα κανες τα παντα για να την δεις 5 λεπτα κι ας ταξιδευες 3 μερες...

Πιστευω οτι εχει πολλους εραστες της μουσικης εδω στο νοιζ που βρισκουν γαληνη με την κιθαριτσα και το στουντιακι τους.Ε,ενας απ αυτους ειμαι κι εγω.Κι εσυ.

Σημασια δεν εχει να σαι παιχτης,σημασια εχει να γεμιζει η ψυχη.

Τωρα,αν αυτο περναει και στους αλλους,καλως,αν οχι,παλι κερδισμενοι ειμαστε.

Σ ευχαριστω ρε φιλε!

Τι ειναι αυτο το donate ρε συ?Εγω μονο τα ντονατς ξερω... ;D

Στειλε κανα μνμ να μου πεις.Αν εξηγειται ευκολα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σα μια γυναικα που θα κανες τα παντα για να την δεις 5 λεπτα κι ας ταξιδευες 3 μερες...

 

Φαντάζεσαι να «έτρωγα» καψούρα από απόσταση αυτή την εποχή? ''It ain't easy'' για 6 ημέρες On the road…….(πήγαινε - έλα πάντα μην ξεχνιόμαστε!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα μια γυναικα που θα κανες τα παντα για να την δεις 5 λεπτα κι ας ταξιδευες 3 μερες...

 

Φαντάζεσαι να «έτρωγα» καψούρα από απόσταση αυτή την εποχή? ''It ain't easy'' για 6 ημέρες On the road…….(πήγαινε - έλα πάντα μην ξεχνιόμαστε!!!)

 

Aν δεν το κανεις αυτο τουλαχιστον μια φορα στη ζωη σου ,τραγουδια δε γραφεις... ;D

Ειτε μας αρεσει ειτε οχι,η καψουρα,ο ερως,το παθος,ειναι κινητηριος δυναμη...

Αλλος το ριχνει στη μουσικη,αλλος παει για τρεκινγκ και ξεθεωνεται...(με τη γυναικα μαζι να τον τραβαει.. ;D) κι αλλος παει να χτυπησει ΧΤ600... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο για όλα!

Η σύνθεση βγάζει μια ωραία φρεσκάδα και νοσταλγία ταυτόχρονα για μια εποχή που δυστηχώς πέρασε ανεπιστρεπτί αλλά με τέτοιες συνθέσεις σε ξαναγυρίζει και σε ξαναγεμίζει από την μυρωδιά της.

 

Ξανά μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ haryy!

Χαιρομαι αν καταφερνω να ξαναγυριζω καποιους πισω και να νοσταλγουν καποιες αλλες

εποχες με καποια φρεσκαδα.

Για μενα οι εποχες εκεινες κυλουν τωρα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΦΙΛΕ!! τι να πω respect, στα δικά μου τ'αυτιά όλα τέλεια!! βγάλε εισιτήριο και τρέχα στο Αμέρικααααα!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ, είσαι φωνάρα και το κομμάτι είναι ε-ξαι-ρε-τι-κ'ο

Ξεκίνα επαφές με δισκοκόμπανιζ στο οξωτερικό. Μην κάθεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου