Προς το περιεχόμενο

Μικροφωνο ή καψα για ακκορντεον σε live.


voulotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω τι μικρόφωνο ή τι κάψα μου προτεινετε για ακκορντεόν. Θα ήθελα όμως κάτι οχι μόνο για τα πλήκτρα αλλά και για τα μπάσσα (ίσως 2 μικρόφωνα). Η χρήση τους θα είναι κυρίως σε live στο οποιο όμως δε νομιζω να υπάρχει μεγάλο πρόβλημα γιατι η ορχηστρα θα είναι κιθάρα(μικρόφωνο) βιολί(μικρόφωνο ή καλώδιο) και το ακκορντεόν. Θα ήθελα το budget να είναι γύρω στα 200 ευρώ. Πιστεύω να σας κάλυψα. Περιμένω να μου δώσετε τα φώτα σας. Ευχαριστω πολύ!!!

KORG PA 800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αφού και οι άλλοι θα είναι με μικρόφωνα, βάλε και συ μικρόφωνο(α) να τελειώνεις. Δεν θα χαλάσεις και λεφτά  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού και οι άλλοι θα είναι με μικρόφωνα, βάλε και συ μικρόφωνο(α) να τελειώνεις. Δεν θα χαλάσεις και λεφτά  :)

Αυτο περιμενει  ;D . Τι μικροφωνα?

Ουτως ή αλλως θα χαλασει λεφτα ή σε καψα ή σε μικροφωνα.

Βαλε ενα shure παντος καιρου. 57αρι. Βαλτο να κοιτα την μεση της φοσκας και παιξε με την αποσταση.Εκει που το ''ακους'' ειναι οκ.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζι δεν εχει μικροφωνα?   ::)

Ειτε εχουν ειτε δεν εχουν,μαλλον απο οτι καταλαβα θελει τα δικα του.

Πιατσολα λαιβ!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας, αλλα θα ήθελα να μου προτεινετε κατι πιο συγκεκρημενο. Οσο για το αν έχει ο ηχολήπτης μικρόφωνα είναι μια πικρη ιστορία, συνήθως δεν υπάρχουν κι αν έχουν κάποιο ειναι της κακιας ώρας. Ευχαριστώ και πάλι και περιμένω τα φώτα σας!

KORG PA 800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου