Προς το περιεχόμενο

Aγορα ακουστικης - αρχαριος -max 100ευρο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει καποιος να μου δειξει σε φωτο μια με solid καπακι και μια με χωρις.ειναι κατι εμφανες στο ματι?Γιατι απο τα χαρακτηριστικα της καθε κιθαρας δεν μπορω να καταλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ok μαλλον ειναι το laminated αυτο που δε θελουμε.Αλλα γιατι?Ακουγεται πιο χαλια ο ηχος ή υπαρχει προβλημα με την αντοχη της κιθαρας σε φθορες κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την Cort, στα 135€ πρέπει να την πάρεις απο thomann, και για να γινει αυτό αν δεν θες να  δώσεις και 20-25 μεταφορικά πρέπει να ανεβάσεις θεμα στο "περι ανέμων" για ομαδική παραγγελία και να περιμένεις συμετοχές και απο άλλους που θέλουν να αγορασουν κατι και θέλουν να γλιτωσουν μεταφορικά.

 

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την Cort, στα 135€ πρέπει να την πάρεις απο thomann, και για να γινει αυτό αν δεν θες να  δώσεις και 20-25 μεταφορικά πρέπει να ανεβάσεις θεμα στο "περι ανέμων" για ομαδική παραγγελία και να περιμένεις συμετοχές και απο άλλους που θέλουν να αγορασουν κατι και θέλουν να γλιτωσουν μεταφορικά.

 

 

Καλήμερα Γιάννη.Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες αλλά βρίσκομαι στο εξωτερικο και το κατωτερο οριο εδω ειναι στα 200 ευρω.Οπότε όπως είπα και πριν σκεφτομαι να πάρω πακέτο και την m-audio fast track και ένα practise pedal για bass drum που θέλω.Σε ευχαριστώ .θα το εχω υπ' όψην όταν επαναπατριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου