Προς το περιεχόμενο

Jam Fiction - The man who sold the world


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oχι ντρεπομαι νομιζεις....(προ warwick εποχης και ποζεραδικο...)

 

 

 

Gay o bowie ποτε...τον λατρευω...Τέσπα τερμα τα μεταξυ μας δεν την παλευω αλλο...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αυτη τη μπαντα ειναι λιγο περιεργη φαση.Ιδρυθηκε απο μενα(οκ και τον drummer.. ;D ;D)  και εχει αλλαξει απειρα μελη.Τρεις τραγουδιστες,κιθαρες,πληκτρα κτλ.Μονο εγω και ο drummer ειμαστε απο την αρχη.Τωρα που εφυγα απο γιαννενα μονιμα και παω και στρατο ας κανουν οτι θελουν.Ειμαι και καλα επιτιμο μελος κατι σαν τον ακατονομαστο δηλαδη.Ισως παιξω με τα παιδια κανα live σε καποια αδεια(αυτα απο κοντα warwick) αλλα σε πιο free φαση.

 

Eυη απο βιντακια οτι εχω ειναι διπλα στο link υδρογειος.

 

Υ.Γ.Ειδατε που ειναι γλυκουλης ο warwick... ;D ;D ;D

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε είναι η ίδια που είχα δει ένα ποτ πουρί και για κάποιο λόγο θυμάμαι μόνο τη διασκευή lenny kravitz?

 

μάλλον σου άρεσε πολυ... ;D ;D ;D.Ειναι απο το 1ο μας live(1o γενικα και για τραγουδιστη μπασσιστα).Superstition τραγικο ε;

 

 

Επ ευκαιριας δεν αλλαζεις και το τιτλο του thread...(κατι σε jam fiction)

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφου ανεβηκαν βιντεο με τη φατσα μου θα ανεβασω 2 τελευταια βιντεο ως τελευταιο(ισως...) ποστ για καιρο.Τα ανεβαζω και για τα υπολοιπα παιδια που επαιζαν στο σχημα και εχουμε ολοι αριστη σχεση(ηταν και παλια μελη εδω).

 

 

 

 

Υ.Γ.Προς τους κιθαριστες:Η χρηση της jackson στο 3ο κλιπ ηταν λυση ανάγκης(μι υφεση).Εχει ενα invader πισω και ασεταριστη πανω απο χρονο για αυτο ακουγεται καπως βαρια και αβολη...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου