Προς το περιεχόμενο

Midi Guitar


T67

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, ειμαι καινουριος στο φορουμ και τις τελευταιες μερες με απασχολει το θεμα midi tracking. Εχω το GI20 με gk3 πανω σε μια epiphone και ταιριαζει 85% τελεια. Σκεφτομαι να βαλω το Ghost τησ Graphteck (παιζω κυριως χωρις πενα). Το θεμα μου ειναι αν αξιζει τα 300 euro... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, ειμαι καινουριος στο φορουμ και τις τελευταιες μερες με απασχολει το θεμα midi tracking. Εχω το GI20 με gk3 πανω σε μια epiphone και ταιριαζει 85% τελεια. Σκεφτομαι να βαλω το Ghost τησ Graphteck (παιζω κυριως χωρις πενα). Το θεμα μου ειναι αν αξιζει τα 300 euro... ???

 

Για την ώρα, κάνε έναν κόπο και διάβασε ένα σχετικό άρθρο εδώ:

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=articles;sa=view;article=255

 

Θα σου γράψω τη γνώμη μου σχετικά με επιλογές gear, αφού όμως περιγράψεις πως χρησιμοποιείς αυτά που έχεις... για παράδειγμα, με soft synths? Με sound module?

 

Επίσης κατά πόσον θέλεις να επενδύσεις, ως μουσικός, σ'αυτή την τεχνολογία. Θέλω να πω, ασχολείσαι καιρό, είναι βασικό για τη μουσική που παίζεις? Όλα αυτά.  ;)

 

Καλωσήρθες στο forum και καλή διαμονή!  :)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου