Προς το περιεχόμενο

κάνειζέστηblues


pascal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια δικιά μου (όχι και τόσο πρωτότυπη ομολογουμένως) μπλουζοιδέα.

Αν δεν βαριέστε, σχολιάστε ελευθέρως και ανευλαβώς :)

 

Καλησπέρα

mamajama.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χα, χα...όχι δεν είναι πενιές...

 

Είναι ένα ξεχωριστό τρακ (εκτός από τα δύο με τις κιθάρες) με το χέρι μου να κοπανάει πάνω στην τέλε και να κάνει θόρυβο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα και'γω .... τόσο μίσος στην τέλε δε γίνεται  ;)

άντε βάλε ανεμηστήρα , τύμπανα , μπάσο κλπ κλπ

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ατμόσφαιρα.

Δεν θέλεις ντραμς. Λίγα μπάσα (όχι απαραίτητα μπάσο), ίιιισως κάποια κρουστά (μπότα μόνο; ) και  στίχους ωποσδήποτε.

Το άκουσα βιαστικά ή όντως μετράς λάθος ;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ένα garageband έχω και guitar rig/ amplitube (και πεταλοενισχυτές εννοείται).

Πώς στο διάτανα να βάλω μπάσα/ ντραμοπράγματα;

 

Χωρίς πλάκα τώρα, αν ξέρεις από αυτά, πρότεινέ μου κανά εύκολο plugin / προγραμματάκι που δουλεύει σε mac (και σχετικά οικονομικό) μπας και αρχίσω να γράφω και τίποτα άλλο εκτός από κιτάρες και κοπανήματα σε κιτάρες για κρουστά  :)

 

Μικρόφωνο έχω για κιθάρα, ένα δυναμικό sennheiser e906. Φαντάζομαι δεν κάνει για φωνή, ε;

 

(ναι, μετράω λάθος σε κάποια σημεία αλλά το έκανα επίτηδες...ακούγεται τόσο χάλια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ένα garageband έχω και guitar rig/ amplitube (και πεταλοενισχυτές εννοείται).

Πώς στο διάτανα να βάλω μπάσα/ ντραμοπράγματα;

 

Χωρίς πλάκα τώρα, αν ξέρεις από αυτά, πρότεινέ μου κανά εύκολο plugin / προγραμματάκι που δουλεύει σε mac (και σχετικά οικονομικό) μπας και αρχίσω να γράφω και τίποτα άλλο εκτός από κιτάρες και κοπανήματα σε κιτάρες για κρουστά  :)

 

Μικρόφωνο έχω για κιθάρα, ένα δυναμικό sennheiser e906. Φαντάζομαι δεν κάνει για φωνή, ε;

 

(ναι, μετράω λάθος σε κάποια σημεία αλλά το έκανα επίτηδες...ακούγεται τόσο χάλια;)

Είχα την εντύπωση ότι το garage έχει έτοιμες λούπες. Τουλάχιστον ο Μαραθώνας μα λέει ότι είναι η μαγαλύτερη εφεύρεση μετά τον Τόμαν.

To Senheiser είναι μια χαρά για φωνή.

Όσο είσαι εσύ οι δύο  ;D πρόβλημα για το μέτρημα δεν υπάρχει. Άμα το παίξεις όμως και μ' άλλους θα γίνει λίγο .........

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου