Προς το περιεχόμενο

Αντενέργεια, Ζωή σε λάθος κόσμο


verdilucas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά θα προτιμούσα πριν το "κράξιμο" που κάποιες φορές είναι όντως απαραίτητο' date=' να προηγείται ένα απλό..."ΑΛΤ ΕΙΣ ΕΙ" στο νέο "ύποπτο" μέλος...Και μετά αν το "σύνθημα" είναι λαμογιάρικη σιωπή, ας αδειάζουμε πάνω του το παραγεμισμένο με την δικαιολογημένη καχυποψία μας G3...(αλήθεια το χρησιμοποιούν ακόμα στον στρατό???).

 

quote']

 

Nαι ρε...G3A3 kai οι Λοχιες φανταροι G3A4...τουλαχιστον μεχρι το 2004 που τελειωσα...ΛΕΛΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

 

Παρεπιπτοντως ο συγκεκριμενος εχει τηρησει σιωπη ιχθυος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ωχ ωχχχ...Καλά που φοράμε και φουστανέλα και σηκώνοντάς την -ως σκωτσέζοι- συμορφώνουμε τους γείτονες... :D :D :D

 

Ναι μωρέ όντως το "ψάρι" σίγησε, απλά όταν του κουνάς την γυάλα βίαια συνήθως λουφάζει από τρόμο στο πάτο της...Κι αυτό δεν είναι πάντα θεμιτό...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι σίγησε εκλαμβάνει δύο ερμηνείες

 

α) Προσβλήθηκε από την αντιμετώπιση και κυρίως από την αντιπαράθεση

με το εκπληκτικό πράγματι ποίημα του Superfunk :lol:

 

β) Ούτως ή άλλως δεν θα ξαναέμπαινε - πόσταρε απλά για να διαφημίσει

το προιόν του (που αντίκειται και στους κανονισμούς του forum), είναι

δηλαδή SPAMMER.

 

Κατά τη γνώμη μου ισχύει του δεύτερο :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι σίγησε εκλαμβάνει δύο ερμηνείες

 

α) Προσβλήθηκε από την αντιμετώπιση και κυρίως από την αντιπαράθεση

με το εκπληκτικό πράγματι ποίημα του Superfunk :lol:

 

β) Ούτως ή άλλως δεν θα ξαναέμπαινε - πόσταρε απλά για να διαφημίσει

το προιόν του (που αντίκειται και στους κανονισμούς του forum)' date=' είναι

δηλαδή SPAMMER.

 

Κατά τη γνώμη μου ισχύει του δεύτερο :roll:[/quote']

 

 

δεν ξέρω. εγω πιστε'υω οτι θα μπορούσε ανετότατα να συμβαίνει και το πρώτο.

 

έκανε το ποστ του στις 1 το βράδυ και η πρώτη θετική ψήφος του δόθηκε σχεδόν 20 ώρες μετά. εγώ όταν ποστάρω κάτι (είτε είμαι ενθουσιασμένος γιατί περιμένω μια γνώμη-κριτική, είτε απλά απαντάω-σχολιάζω κάποιο θέμα όπως τώρα), μπαίνω τουλάχιστον 1 φορά την ώρα να δώ αν μου απάντησε κανείς. Αν λοιπόν μέσα στις πρώτες 20 ώρες είχα μόνο αρνητική κριτική και μάλιστα ειρωνία κατα πάσα πιθανότητα θα έλεγα "αντε γ@μ^θ^τε παλιοκομπλεξάρες!" και ούτε καν θα ξαναεπισκεπτόμουν το site! Αυτός ήταν και ο λόγος που έχω μισήσει τα chatrooms. γιατί όταν έβαλα για πρώτη φορά internet (1998) και μπήκα για πρώτη φορά για chat έφαγα τέτοιο σνομπάρισμα που δεν μπήκα στον κόπο να ξαναδοκιμάσω.

 

Superfunk στο λίγο καιρο που είμαι μέλος του noiz πάντα θεωρούσα αξιοσέβαστες τις απόψεις σου και τις συμβουλές σου αλλα αυτή τη φορά πιστεύω οτι έκρινες λάθος. Αν θεώρησες λάθος την ΠΡΩΤΗ του εμφάνιση πιστεύω οτι έπρεπε απλα να την κατακρίνεις και όχι να την ειρωνευτείς-κοροϊδέψεις!

 

Φιλικά πάντα

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου