Προς το περιεχόμενο

Αντενέργεια, Ζωή σε λάθος κόσμο


verdilucas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Δεν κατάλαβα τι εννοούσε ο φίλος "πασάροντας" τους στίχους, και γι αυτό δεν θα έκανα κανένα σχόλιο.

Εκτός κι αν μου άρεσαν ή είχαν τοποθετηθεί από τον δημιουργό τους για κριτική.

Αλλά εδώ δεν ξέρουμε αν ο ίδιος έχει σχέση με αυτούς, ή αν απλά του άρεσαν και τους έθεσε σε δημόσια θέα...

Γι αυτό θα συμφωνήσω εν μέρει με τον vangelisorfas.

Ας είμαστε λίγο πιό φιλόξενοι κι ας μη ξεφωνήζουμε με την πρώτη ευκαιρία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Κατα τ'άλλα νομίζω πως υπάρχει μια προκατάληψη ή καχυποψία με τα νέα μέλη! Θεωρούμε ότι κάνουν κάτι για προπαγανδιστικούς λόγους ενώ αντίστοιχες κινήσεις από παλιότερα μέλη τις αποδεχόμαστε!

Παράδειγμα: τίτλος αυτή τη στιγμή στο forum: ΗΡΘΕ η Rockinger TELE OEO! Διαφωνείς ότι εαν ήταν ένα καινούριο μέλος θα του λέγαμε "γιατί διαφημίζεις τη Rockinger?"

Όπως και λίγες μέρες πριν' date=' κάποιος μας ενημέρωσε για τα νέα synths της Korg! Και εκεί δεν είπε κανείς τίποτα (Και καλά έκανε)!...[/quote']

 

Eδω συμφωνω...σωστη η αποψη σου.. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη θα ΕΠΙΜΕΙΝΩ στην ειρωνεια μου γιατι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ο καθενας οταν ποσταρει ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στο φορουμ ΝΑ ΜΗ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ,να μην ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ σε αυτα που λεει & απλα να "πεταει" το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ απιθανο του εχει κατεβει εκεινη την ωρα στο κεφαλι.

 

Εσυ πως θα ενοιωθες αν ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ την ωρα που συζητουσες ΕΜΠΑΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ καποιος που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ και αντι να σου ΣΥΣΤΗΘΕΙ σου ελεγε "ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΜΟΥ!!!"

 

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!

 

Πραγματικα μου κανει ΤΡΟΜΕΡΗ εντυπωση οτι το ιντερνετ εχει σε πολλες περιπτωσεις ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ κανονες ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι ο Superfunk έχει δίκιο. Δεν μπορεί να ξεπερνάμε την αγένεια του νεοφερμένου και να κολάμε στην "αγένεια" του Superfunk (άλλωστε εμείς που τον ξέρουμε μέσω του φόρουμ, ξέρουμε ότι δεν είναι καθόλου αγενής ο άνθρωπος).

 

Καλώς ή κακώς (καλώς κατά τη γνώμη μου) η ικανότητα να συστήνεται κάποιος σωστά είναι ένα σημαντικό στοιχείο του χαρακτήρα του - με το να κάνει κάποιος ντου για να πει τους στίχους (του) χωρίς να πει μία καλησπέρα είναι άπρεπο, ακόμη και αν οι στίχοι ήταν αριστουργήματα - πόσο μάλλον που δεν είναι αριστουργήματα, αλλά μάλλον κάτι άλλο.

 

¶σε που μπορεί να ισχύει και κάτι άλλο: ότι το ποιηματάκι με τον Ρούντολφ μπορεί όντως να το έγραψε ο Superfunk, μπορεί κανείς μας να ισχυριστεί βάσιμα (με στοιχεία) ότι το έγραψε κάποιος άλλος; :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε που μπορεί να ισχύει και κάτι άλλο: ότι το ποιηματάκι με τον Ρούντολφ μπορεί όντως να το έγραψε ο Superfunk' date=' μπορεί κανείς μας να ισχυριστεί βάσιμα (με στοιχεία) ότι το έγραψε κάποιος άλλος; :) :) :)[/quote']

 

Κάτσε μισό λεπτό!

 

Κάπου εδώ έχω τον φάκελο που έστειλα στον εαυτό μου πριν λίγο καιρό και περιέχει χειρόγραφο με το εν λόγω ποιηματάκι...Μόλις τον βρω, θα τα πούμε στα δικαστήρια!

 

Θα κάνω τον Superfunk να μου δώσει όλες τις tele του για αποζημίωση!

 

:D :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε που μπορεί να ισχύει και κάτι άλλο: ότι το ποιηματάκι με τον Ρούντολφ μπορεί όντως να το έγραψε ο Superfunk, μπορεί κανείς μας να ισχυριστεί βάσιμα (με στοιχεία) ότι το έγραψε κάποιος άλλος;

 

μακαρι να το ειχα γραψει εγω!ξερεις ποσα κομματια εδωσε το συγκεκριμενο cd (ZOYZOYNAKIA) 50.000!!!!!!! 8O

 

Θα κάνω τον Superfunk να μου δώσει όλες τις tele του για αποζημίωση!

 

ωχ,τη πατησα!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε που μπορεί να ισχύει και κάτι άλλο: ότι το ποιηματάκι με τον Ρούντολφ μπορεί όντως να το έγραψε ο Superfunk' date=' μπορεί κανείς μας να ισχυριστεί βάσιμα (με στοιχεία) ότι το έγραψε κάποιος άλλος; [/quote']

 

μακαρι να το ειχα γραψει εγω!ξερεις ποσα κομματια εδωσε το συγκεκριμενο cd (ZOYZOYNAKIA) 50.000!!!!!!! 8O

 

 

8O 8O 8O 8O 8O

 

60.gif

 

yikes.gif

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Προσωπικά θα προτιμούσα πριν το "κράξιμο" που κάποιες φορές είναι όντως απαραίτητο, να προηγείται ένα απλό..."ΑΛΤ ΕΙΣ ΕΙ" στο νέο "ύποπτο" μέλος...Και μετά αν το "σύνθημα" είναι λαμογιάρικη σιωπή, ας αδειάζουμε πάνω του το παραγεμισμένο με την δικαιολογημένη καχυποψία μας G3...(αλήθεια το χρησιμοποιούν ακόμα στον στρατό???).

 

ΥΓ.Αν ο τύπος δεν είχε κακή πρόθεση και απλά τρόμαξε με τις αντιδράσεις θα με στεναχωρούσε...Μην ξεχνάμε ότι καθημερινά οι Visitors (και εν δυνάμει υποψήφια μέλη) είναι πολαπλάσιοι των μελών...Μην φτάσουμε στο άλλο άκρο και γίνουμε κλειστό club...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου