Προς το περιεχόμενο

Ελλας - Σερβια συμμαχία!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kwstas79 mode:

 

Ντάξ, αλλά μη ξεχνάμε ότι χτες κέρδισε ο ΠΑΟΚ.

 

και η ΑΕΚ  ;D

 

Τελικα ο βιερινια ειναι καλο παιχτακι,αλλα αυτος ο παπαζογλου τι ηταν αυτο στο τελος...εγω παντως δυστηχως δεν νομιζω οτι θα περασει ο παοκ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P :P ;D :D

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Kwstas79 mode:

Ντάξ, αλλά μη ξεχνάμε ότι χτες κέρδισε ο ΠΑΟΚ.

Και όχι μόνο.

Οι αετοί μας πετάξαν ψηλά χτες ..

Κάναν εμάς περήφανους και την Ευρώπη να παραμιλά.

Μπράβο στα παιδιά.

Τι να γραψε άραγες ο Ξένος Τύπος;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Κρσιτς κρατείται με εντολή Αθλητικού Εισαγγελέα, αλλά και τον μύνησε και ο Μπουρούσης ο οποίος δεν συμμετείχε στα επεισόδια (έχει σπασμένο χέρι) αλλά μπήκε να ηρεμήσει τον Big Sofo που ήταν έτοιμος να τον λειώσει

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ιδεα δεν εχω απο μπασκετ,δεν ξερω καν ποιοι ειναι αυτοι οι παικτες για τους οποιους μιλατε,παντως αυτο που ειδα εκεινη την ωρα ηταν ΚΑΤΣ και οχι μπασκετ...

 

Κανονικα θα επρεπε να τιμωρηθουν με 1-2 χρονια αποκλεισμο απο το αθλημα ΟΛΟΙ οι παικτες που επαιξαν ξυλο (και οι Ελληνες και οι...ομοθρησκοι μας...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ιδεα δεν εχω απο μπασκετ,δεν ξερω καν ποιοι ειναι αυτοι οι παικτες για τους οποιους μιλατε,παντως αυτο που ειδα εκεινη την ωρα ηταν ΚΑΤΣ και οχι μπασκετ...

 

Κανονικα θα επρεπε να τιμωρηθουν με 1-2 χρονια αποκλεισμο απο το αθλημα ΟΛΟΙ οι παικτες που επαιξαν ξυλο (και οι Ελληνες και οι...ομοθρησκοι μας...)

 

Ωωωχ αδερφε...τί τα σκαλίζεις;

Αμερική θα γίνουμε; Που βρήκανε 1 - 2 κουμπούρια στο ντουλάπι του homie του Gilbert Arenas και του απαγόρευσαν όχι μόνο το μπάσκετ αλλά και το βήχα; ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετυμολογία   :P

 

οσο και να μην θελω να μπω στο τριπακι σου θα μπω  :P

συγχαρητηρια αυξησες τα ποστ σου κατα μια μοναδα  :P

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΦ

 

εσύ πας στο άλλο άκρο

 

το πρωί ο αθλητικογράφος στον φλας έκανε λόγο για προσπάθεια κουκουλώματος, ότι η φίμπα δεν χρησιμοποιεί ως πειστήριο το βίντεο (αν είναι δυνατόν!) και ότι πιέζανε τους διαιτητές να μη γράψουν ονόματα, πράγμα που έγινε, γράψανε για "γενική σύρραξη"

 

ας χάσουνε 2-3 το μουντομπάσκετ και θα κλαίνε ώς την τρίτη δόση του ΔΝΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα διαβαστε και την απολογια στον εισαγγελεα:

 

Ο Σέρβος σέντερ συνελήφθη στο ξενοδοχείο όπου διέμενε η ομάδα της Σερβίας, με την κατηγορία πρόκλησης σωματικής βλάβης, καθώς κατά τη γενική σύρραξη την Πέμπτη στο κλειστό του ΟΑΚΑ τραυμάτισε με καρέκλα τον Γιάννη Μπουρούση.

 

Τελικά, λίγο πριν το μεσημέρι, ο Κρστιτς αφέθηκε ελεύθερος με εντολή εισαγγελέα.

 

Σύμφωνα με όσα διέρρευσαν, κατά την κατάθεσή του στην αστυνομία ο Σέρβος ισχυρίστηκε πως του γλίστρησε η καρέκλα. «Ηθελα να αμυνθώ και εκείνη τη στιγμή βρήκα μπροστά μου μια καρέκλα. Πήγα να την σηκώσω αλλά μου γλίστρησε και έφυγε από τα χέρια μου... Δεν ήθελα να χτυπήσω, ούτε να τραυματίσω κανέναν...», φέρεται να είπε.

 

 

λολ!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και το ξύλο έχει κανόνες. Όταν όλοι χρησιμοποιούν τα χέρια κι εσύ πιάνεις καρέκλα για να το παίξεις μάγκας, μάλλον φοβάσαι, παρόλα τα 2+ μέτρα σου. Οπότε αν δε μπορείς να δείρεις σαν άντρας, τράβα καλύτερα στα αποδυτήρια για ντουζάκι... ;D

 

Δεν πειράζει, θα γίνει το ξεκαθάρισμα λογαριασμών στην Τουρκία... ;)

 

Αν ο κύριος αυτός με την καρέκλα τελικά πάει στο Μουντομπάσκετ, θα είναι πρόκληση, και δε νομίζω να μείνει αναπάντητο αυτό που έκανε, τουλάχιστο από τη μεριά του Μπουρούση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου