Προς το περιεχόμενο

Μηπως εχω γερασει?τι ειναι το i-band???


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!!!Μολις εκανα μια βολτα απ τις αγγελιες και ειδα μια αγγελια απο ατομα που ψαχνουν μελη για μπαντα που παιζουν μουσικη απο i-pod i-phone και τετοια..πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο..τι ειναι ακριβως αυτο?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτο ακριβως...Δεν εχω κανενα προβλημα με την τεχνολογια στην υπηρεσια της μουσικης...Αλλα ετσι οπως βλεπω το πραμα θα καταληξουμε οπως εγινε με τα Greeklish...Θα γραφουμε ετσι και θα ξεχασουμε κανονες γραμματικης κλπ...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο πρώτο video βλέπουμε ότι χρειάζονται 6 χέρια για να παίξεις κάτι που θα μπορούσες να παίξεις σε ένα casio της δεκαετίας του '80  με μόνο δύο χέρια...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο πρώτο video βλέπουμε ότι χρειάζονται 6 χέρια για να παίξεις κάτι που θα μπορούσες να παίξεις σε ένα casio της δεκαετίας του '80  με μόνο δύο χέρια...

 

  Ακριβως ετσι.... Αυτο δεν ειναι τεχνολογια στην υπηρεσια της μουσικής.... αυτο ειναι ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΑ η μουσική στην υπηρεσια κατα 10% της τεχνολογιας και κατα 90% στην υπηρεσια του marketing.... και ναι ενταξει γουστα ειναι αυτα αλλα μην μου πει κανεις οτι περιμενε πως και πως να βγει το ipodόφωνο για να μαθει να παιζει μουσική!!

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάει κανένας "κανονικός" μπασσίστας να παίξει με κανένα τέτοιο και θα του φύγει το δάχτυλο απ'την άλλη!  ;D

(Άνετα θα το'κανα... )

 

Κατά τ'άλλα, ολίγον τι μούφες μου κάνει το όλο i-band θέμα. Call me old fashioned, αλλά προτιμώ μια μπάντα να παίζει με φυσικά όργανα. Σε λίγο θα βγούνε και live να παίζουν με τα κινητά τους...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου