Προς το περιεχόμενο

Μηπως εχω γερασει?τι ειναι το i-band???


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπιζω μονο να μην καταληξει σαν το guitarhero δηλαδη να εχουμε παιδια που αν αφιερωναν τον μισο χρονο σε μια κιθαρα θα μας γειωναν ολους..

South park guitar hero Randy

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πόσο κάνει το iphone?

 

για να παίζεις στο metro????  xmmmmmm

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Synthesizers/Synthesizers/Korg-KAOSSILATOR-Synthesizer-Pad/art-SYN0003045-000

 

 

 

το iphone (οπως και ipod&ipad) κανουν πολλα ευρωπουλα και δεν τα περνεις για να περασεις ενα synth αλλα εγω θελω μια συσκευη για να μπαινω ιντερνετ οταν δεν εχω πισι, να βλεπω ταινιες οταν ταξιδευω ή οταν ειμαι σε λεωφορεια κτλπ και κυριως να εχω πολυ χωρο για μουσικη μεσα (16 γιγα ειναι αυτα) και να εχει πολυ μπαταρια(ξεχναω να το φορτισω).. αν παραλληλα η τεχνολογια μου δινει την δυνατοτητα να παιζω εγω την μουσικη με καποιο τροπο χωρις να παρατησω το οργανο μου ή να χανο χρονο μελετης γιατι να μην το κανω... οσο λαλακια θεωρεις αυτο αλλο τοσο λαλακια θα επρεπε να θεωρουσες και αυτο που μου στειλες... τωρα απο κει και περα αν παμε για ενα καφε με την παρεα μου και βγαλουμε τα ipod/iphone μας να παιξουμε και λιγο μουσικη καθε αλλο παρα κακο πιστευω οτι ειναι (επαναλαμβανω χωρις αυτο να μας οδηγησει σρο να παρατησουμε τα πραγματικα μας οργνανα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου ειπα ότι ειναι κάτι το τρομερο. αλλά μου λές για μουσική στο metro.

 

δεν έχω σκοπό να προσπαθήσω να αλλαξω τον τροπο ζωής κανενός αλλά καλύτερα όταν εισαι έξω να μην εισαι σκυμένος πάνω απο μια συσκευή παρά να κοιτάς την ζωή που περνάει....την πραγματική.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου ειπα ότι ειναι κάτι το τρομερο. αλλά μου λές για μουσική στο metro.

 

δεν έχω σκοπό να προσπαθήσω να αλλαξω τον τροπο ζωής κανενός αλλά καλύτερα όταν εισαι έξω να μην εισαι σκυμένος πάνω απο μια συσκευή παρά να κοιτάς την ζωή που περνάει....την πραγματική.

 

μονο να την βελτιωσω προσπαθω.. αν παρολαυτα δω πως με αυτον τον τροπο καταστρεφεται ή περναει ασκοπα θα φρονισω να το σταματησω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iphone (οπως και ipod&ipad) κανουν πολλα ευρωπουλα και δεν τα περνεις για να περασεις ενα synth αλλα εγω θελω μια συσκευη για να μπαινω ιντερνετ οταν δεν εχω πισι, να βλεπω ταινιες

Και δεν λυπασαι τα ματια σου? ??? ??? ???

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι υπέρ των gadgets και βρίσκω τη συμμετοχή τους σε μια μουσική παράσταση από ευχάριστη ως ενδιαφέρουσα. Αλλά είμαι αντίθετος με τα τηλέφωνα και τις ημι-εφαρμογές τους (ημι-εφαρμογή = εφαρμογή που δεν ωφελεί στην πράξη, αλλά αποκτά υπόσταση επειδή προέρχεται από κάτι διαφορετικό από το αναμενόμενο). Τα ίδια πράματα (και πολύ πιο αξιοπιστα, με μουσικά αξιοποιήσιμο περιεχόμενο) γίνονταν εδώ και χρόνια με game boy, kaossilator, nintendo ds, stylophone, circuit bending σε παιχνίδια κλπ κλπ. Τώρα βαριέμαι όταν προσπαθούν να με πείσουν οτι έχει πλάκα να παίζεις έτοιμα (και περιορισμένα σε αριθμό ή ουσία) patterns σε κατι που κοστίζει όσο ένα laptop, και πολύ περισσότερο, εξοργίζομαι που η "νέα τάση" ονομάζεται (από ποιούς?) με το εμπορικά αναγνωρίσιμο πρόθεμα "i".

 

Κοινώς, κι εγώ έχω γεράσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοινώς, κι εγώ έχω γεράσει :)

βαλε και μενα στο ταμειο....και προσθετω την τελευταια φραση απο το βιντεο της Ευης: ''that's stupid dad''.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου