Προς το περιεχόμενο

John Mayer


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τωρα που το ειδα και εγω το εν λογω live .....ψηφιζω αβλεπι Robert Cray......νομιζω ηταν το καλυτερο performance ολων........αααααα και κατι αλλο.....(ξυλοοοοοοοοοοο) ο ηχος του Clapton για ακομα μια φορα ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΣΙΟΣ......ρε παππου ασε τη στρατ αφου δε σου παει και πιασε καμμια les paul μπας και ακουσουμε τιποτα της προκοπης.....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααα και κατι αλλο.....(ξυλοοοοοοοοοοο) ο ηχος του Clapton για ακομα μια φορα ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΣΙΟΣ......ρε παππου ασε τη στρατ αφου δε σου παει και πιασε καμμια les paul μπας και ακουσουμε τιποτα της προκοπης.....

 

Mε ΔΙΑΦΟΡΑ ο χειρότερος ήχος!!!!

Ειδικά όταν παίζει με τον Santana, ακούγεται λες και κάποιος σύνδεσε χύμα την κιθάρα σπίτι του και jam-άρει (ανεπιστυχώς) με κάποιο backing track του Carlos :lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδα προσφατα το live του ''Any given Thursday''.

Καταπληκτικος κιθαριστας το παλικαρι.

Καποια στιγμη βεβαια εκανε μια φιλοτιμη προσπαθεια να παιξει το Lenny(αν θυμαμαι καλα αυτο πρεπει να ηταν) του ΘΕΟΥ αλλα δεν......

Φιλε zappa πολλοι προσπαθουν να αντιγραψουν τον ΘΕΟ.

Κανεις ομως δεν ειναι ικανος να μου τον θυμισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...
  • 5 χρόνια αργότερα...

1. Παιχταράς

2. Φωνή

3. Δεν ξέρω πόσο αυθεντικός είναι..όσο κι αν προσπαθεί να το δείχνει (εμένα δεν με πείθει but who cares)

4. Γουσταρω με 1000 τον Πίνο Παλαντίνο ο οποίος χωρίς πολλά πολλά του δίνει ένα μεστό ήχο και αρμονία από τα μεσαία στα χαμηλά.

5. Έχει πολλά χιλιόμετρα δόξας να διασχίσει. Έχει άστρο! Έχει το πακέτο !

6. Παιχταράς. ( με τελεία τώρα).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου