Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα Με Ελληνικές VISA Στην Αμερική??


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δώσω και'γω feedback. Προχθές ψώνισα με χρεωστική Κύπρου απο το www.proguitarshop.com, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδια... τι συζητάμε?  :D

 

Κι εγώ τον τελευταίο μήνα έχω χρησιμοποιήσει κάρτες στο εξωτερικό (και ηλεκτρονικώς και "ιδιοχείρως").

 

Η mastercard της Πειραιώς απλά εξακολουθεί μια στις 3 φορές να έχει πρόβλημα εδώ και 5-6 χρόνια. Τους ζητώ να ξαναδοκιμάσουν και λύνεται.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκλεισα ...χοτελι ;D στην Νεα Υορκη για το Γεναρη & τικετο ΝΥ-LA με Southwest ,κανενα απολυτως προβλημα με τη VISA μου. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δώσω και'γω feedback. Προχθές ψώνισα με χρεωστική Κύπρου απο το www.proguitarshop.com, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

 

Wow 16/9 έκανα την παραγγελία,21/9 ήταν Ελλάδα και σήμερα ξέμπλεξε απ΄το τελωνείο και προσπάθησαν να μου το φέρουν οι ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ, αλλά χτύπησαν λάθος κουδούνι και άφησαν την ειδοποίηση επίσης σε λάθος πόρτα. Επίσης απο Πειραιά γιατί πρέπει να το παραλάβω απ'το Μοσχάτο δεν κατάλαβα,ξεφτέρι ο κουριερ. Και λίγη γκρίνια που και που είναι must.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου