Προς το περιεχόμενο

Καταστροφη οργανων και μηχανηματων σε συναυλια


chris4puzzle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως βλέποντας αυτά τα καραγκιοζιλίκια με τα σπασμένα όργανα μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.

 

  Και μετά κλαίγονται για τους U2 γιατί λέει χαλάνε την "καθαρότητα" του Ροκ.

 

blonde-lolcat-logo.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλα αυτος ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ ειναι?

 

;D

εμ τι ειναι....

 

Does he?

 

Δεν ξερω αλλα οντως εχει επιτυχια με αυτα τα μεσαιωνικα?Δεν τον εχω δει να γεμιζει και τιποτα σταδια.....

 

Παντως τι ΝΤΡΑΜΜΕΡ θεε μου που ειναι ο Ian Pace.....

 

ειμαι πανευτυχης κατοχος μιας μπαγκετας του απο το live στη Θεσσαλονικη το 99

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας θα ηθελα πολυ να δω την τιμωρια αυτου που θα σπαγε την καμπινα του οντιοκωστα  :P Θα ταν πολυ πρωτοποριακο και επισης καλο σοου. Τι 360 tour και μ@#(*&@#(&*ς.

Κατα δευτερον για οσους ανεφεραν την φεικ πλευρα της καταστροφης μια σκηνης, μπορουμε απλα να σκεφτουμε το παραδειγμα καποιου που παιζει ενα σολο και κανει επιτηδεσ γκριματσες για να δειξει οτι ειναι αισθηματιας. Αυτο ειναι καλυτερο?

 

Πέραν του χαβαλέως είναι άξιον μελέτης πως το ροκ για μια ακόμα φορά οικιοποιήθηκε, ως επαναστατική πράξη, μια αυτοαναιρούμενη κίνηση.

Καθότι δείχνεις την αδιαφορία / απαξίωση έως και θυμό στο μουσικό αντικείμενο λατρείας, υποδεικνύοντας ότι είναι απλώς ένα αντικείμενο και το μέσον αυτού που (θέλεις να) προβάλλεις και δημιουργείς, με τις προϋποθέσεις όμως πάντα ότι α) είχες την οικονομική επιφάνεια να το αποκτήσεις και β) έχεις την οικονομική επιφάνεια να το ξαναποκτήσεις.

Με τη μοναδική κιθάρα από τα κάλαντα δεν το κάνει κανείς.

 

Βαθύ ε;

 

Ηταν οντως βαθυ και πολυ σωστο. Ομως ειναι κατι παρομοιο με ενα αλλο ποστ που διαβασα σε ενα θρεντ τις προαλλες που λεει οτι οι μεγαλοι καλλιτεχνες που πλεον ειναι και εκατομυριουχοι θα πρεπει να αλλαξουν τους στιχους τους και να τους προσαρμοσουν στη 'νεα' τους ζωη. Απλα πιστευω οτι εχεις την ανεση να κανεις πραγματα που πριν θα το σκεφτοσουνα [οικονομικα (?)] να τα κανεις και θα πιεζοσουνα.

 

Και περα απο ολα αυτα υπαρχουν και οι υπερβολες οπως παλι οι muse που σε ενα τουρ σπασανε 100 κιθαρες. Εστω 1000 ευρω η μια φτασαμε να μπορουμε να αγορασουμε ενα σπιτακι, αμαξι, σκαφος κλπ κλπ.

 

Παντως η κυρια απορια μου ηταν η αντιμετωπιση ενος τετοιου θεματος απτους διαφορους hosts των μερων που εγινε και οχι τοσο αν θα το εκανα εγω  ;D

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου