Προς το περιεχόμενο

Sour times:moonchild-gkou (cover)


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά! Τη συγκεκριμένη διασκευή στο κομμάτι "Sour times" των Portishead δουλέψαμε το καλοκαίρι με τον moonchild στο μουσικό μέρος και στη μείξη ,κι εμένα στα φωνητικά, και σας την παρουσιάζουμε.

gkou_-_sour_times.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεωργία είναι πολύ καλό. Μπράβο σας. Το μόνο αρνητικό που βρίσκω και αυτό είναι μάλλον θέμα μίξης, είναι ότι η φωνή ακούγεται σα να τραγούδησες πάνω σε backing track. Σα να ήταν τελειωμένη η μίξη της μουσικής δηλαδή και να μπήκε και μια φωνή από πάνω.

 

Δεν ξέρω, μήπως ήθελε κανά delay, κανά βάθος παραπάνω;

 

Α και κόβεται απότομα στο τέλος. Επίτηδες είναι αυτό;

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexarulhu σε ευχαριστώ πολύ!

Σπύρο, θέλαμε να βγει όσο το δυνατόν πιο φυσικό, γι' αυτό δε το φορτώσαμε με πολλά εφέ. Αυτό με το απότομο κόψιμο που λες θα το κοιτάξουμε. Σε ευχαριστούμε πολύ για τις παρατηρήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα κομμάτια που λατρεύω από έναν δίσκο που λατρεύω. Μου άρεσε πάααρα πολύ η φωνή σου gkou... Τώρα όσον αφορά το υπόλοιπο κομμάτι , ίσως έχω εθιστεί τόσο πολύ στο original που μου φάνηκε λίγο άδειο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ όμορφη επανεκτέλεση. Μπράβο σας παιδιά, για άλλη μια φορά!  :D

 

Μία μικρήηηη παρατηρησούλα μόνο (καθότι αγαπώ Beth Gibbons): Λίιιγο συναίσθημα παραπάνω...  ;)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραια φωνη........ και το υφος.

 

ισως ηθελε να βγάλεις σε μερικά σημεια λιγο περισσότερο προσωπικο στυλ (σιγουρα έχεις, γιατι κάπου "μαζευόσουνα" ;))

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου