Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση φεντερ στρατ μεξικο


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι νταξει βρε παιδια δεν εννοω σε οικονομικο τομεα... εννοω ... πως να το πω... δηλαδη οτι καποιος που θα μπει στο σπιτι μου ρε παιδι μου να πει πωπω... ωραιο κιθαρακι... ποσο καιρο την εχεις ? 25 χρονια ? κτλ... οχι με την ενωοια την οικονομικη... αλλα οτι θα εχει μια παικτικη αξια... δεν ξερω αν με νιωθετε... προσπαθω να το περιγραψω... δηλαδη οτι θα ειναι μια κιαθαριτσα που θα θες να εχεις... οχι για να εχεις μια ακομα αλλα επειδη κατι θα λεει... δυσκολευομαι να το πω αλλιως... οποτε μαλλον θα πρεπει να ανοιξω ενα αλλο θεμα με τιτλι αναβαθμιση σε squier strat γιατι αφου δεν εγινε στην μεξικο πρεπει να την κανω στην squier... σε αυτην δεν εχω αλλαξει ουτε μαγνητες... εχουμε πολυ δουλεια...

Σε τριαντα χρονια ακομα τις ιδιες κιθαρες θα βγαζει! ;D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αμα αλλαξεις μπρατσο και βαλεις ενα απο Am Std μπορει να περασει για Αμερικανα.

Αλλα, πλεον δεν θα εχεις την κιθαρα που ειχες - και εχεις συναισθηματικα δεθει μαζι της.

Οποτε τι σε ενδιαφερει περισσοτερο, το ενδεχομενο "ουαου factor" ή η συναισθηματικη αξια της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα αλλαξεις μπρατσο και βαλεις ενα απο Am Std μπορει να περασει για Αμερικανα.

Αλλα, πλεον δεν θα εχεις την κιθαρα που ειχες - και εχεις συναισθηματικα δεθει μαζι της.

Οποτε τι σε ενδιαφερει περισσοτερο, το ενδεχομενο "ουαου factor" ή η συναισθηματικη αξια της?

 

ναι ενταξει δικιο... εξαλλου πλακα κανουμε... θα παρω καποια στιγμη μια αμερικανα ντελουξ που την εχω αχτι με ολα τα σουιτσινγκ οπτιονς και θα της βαλω και εναν χοτ ρειλσ επανω και θα κοιμαμαι με αυτην μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την περιπτωση να παρεις μια κιθαρα και να μην της αλλαξεις ΤΙΠΟΤΑ την εχεις σκεφτει ;

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την περιπτωση να παρεις μια κιθαρα και να μην της αλλαξεις ΤΙΠΟΤΑ την εχεις σκεφτει ;

 

α πα πα πα πα πα πα ακρια απο μας....  :D ;D ;Dδεν εχει γουστο ετσι...οχι νταξει υπαρχει τετοια περιπτωση... εχω κιθαρες τις οποιες δεν εχω πειραξει καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι νταξει βρε παιδια δεν εννοω σε οικονομικο τομεα... εννοω ... πως να το πω... δηλαδη οτι καποιος που θα μπει στο σπιτι μου ρε παιδι μου να πει πωπω... ωραιο κιθαρακι... ποσο καιρο την εχεις ? 25 χρονια ? κτλ... οχι με την ενωοια την οικονομικη... αλλα οτι θα εχει μια παικτικη αξια... δεν ξερω αν με νιωθετε... προσπαθω να το περιγραψω... δηλαδη οτι θα ειναι μια κιαθαριτσα που θα θες να εχεις... οχι για να εχεις μια ακομα αλλα επειδη κατι θα λεει... δυσκολευομαι να το πω αλλιως... οποτε μαλλον θα πρεπει να ανοιξω ενα αλλο θεμα με τιτλι αναβαθμιση σε squier strat γιατι αφου δεν εγινε στην μεξικο πρεπει να την κανω στην squier... σε αυτην δεν εχω αλλαξει ουτε μαγνητες... εχουμε πολυ δουλεια...

 

depon για ελεφαντα... xanax atarax και ladose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου